Як зробити свій внесок

This page is a translated version of the page How to contribute and the translation is 100% complete.
Other languages:


Plug-in Noun project 4032.svg
Контент усіх проектів Вікімедіа розміщений на умовах вільних ліцензій. Пишіть код, щоб мати доступ, перетворювати і нарощувати цей величезний збір вільних знань. Користуйтеся посібником, щоб почати використовувати API, доступний на всіх вікі MediaWiki, та інші API для вмісту і Вікіданих. Доступні також інші джерела вільних даних, у тому числі XML- та SQL-дампи.
Source code project 1171.svg
Наш вихідний код відкритий і безкоштовний. Оберіть проєкт, запропонуйте патч і вирішіть ним якусь проблему!

У проєктах Wikimedia застосовуються різні мови програмування, як-от PHP з JavaScript у MediaWiki та його розширеннях, Lua (в шаблонах), CSS/LESS (зокрема у скінах), Objective-C, Swing та Java (у мобільних застосунках та Kiwix), Python (у Pywikibot), C++ (у Huggle) чи C# (в AWB).

Створіть bots для обробки вмісту та host your tools on Toolforge. Зламати на mobile apps або на настільних додатках. Або допоможіть Site Reliability Engineering підтримувати server configuration.
OOjs UI icon message.svg
Як технічний представник, допомагайте іншим вікімедійцям з технічними проблемами, передавайте Тех. новини для інформування користувачів про те, що може на них вплинути, і долучайтесь до групи представників і списку розсилки, щоб діяти як міст між розробниками і Вашим локальним вікі-проектом.
OOjs UI icon book-ltr.svg
Користувачі, що володіють англійською, можуть допомогти покращувати документацію MediaWiki, інші важливі сторінки підтримки і, по-суті, будь-які сторінки цього сайту.
OOjs UI icon language-ltr.svg
Якщо ви вільно володієте мовою, яка відрізняється від англійської, ви можете долучитися до цього, переклад цього веб-сайту та програмне забезпечення MediaWiki.
OOjs UI icon speechBubbles-ltr.svg
Домагайте користувачам та розробникам, беручи участь в роботі служби підтримки і інших засобах спілкування та соціальних медіа MediaWiki.
Vitruvian Man Noun project 6674.svg
Допоможіть застосувати принципи дизайну Wikimedia у проєктах, яким потрібні користувацькі відгуки.
Community Noun project 2280.svg
Візьміть участь у зустрічах товариства в інтернеті або реальному світі.
Compass-noun-project.svg
Посібники та покрокові інструкції для технологій MediaWiki та Вікімедіа

Більше корисної інформації

Зв'язок

Увійти в контакт зі спільнотою Wikimedia можна різними способами.

Редагування та обговорення у MediaWiki

Якщо Ви ще не користувались MediaWiki: