Довідка:Розширення:Переклад/Встановлення

This page is a translated version of the page Help:Extension:Translate/Installation and the translation is 92% complete.
Outdated translations are marked like this.

Розширення Translate, через його характер швидкого розвитку, вимагає для роботи відносно нової версії MediaWiki. Метою є підтримка версії для розробки та двох останніх стабільних версій MediaWiki. У менеджерах пакетів версія може бути застарілою, щоб відповідати вимогам. У цьому випадку вам потрібно завантажити новішу версію з mediawiki.org або зі сховища Git Wikimedia.

Розширення Translate використовує модель безперервної розробки, що означає, що остання версія ніколи не повинна бути повністю зламаною, оскільки всі фіксації розширення Translate перевіряються колегами та проходять модульні тести. Основна функціональність досить стабільна, але час від часу можуть відбуватися більші зміни.

Вимоги

Для інсталяції цього розширення необхідне таке програмне забезпечення:

  1. Остання версія MediaWiki
  1. SQL database. MariaDB is recommended. We don't test other database engines, but they should mostly work thanks to the database abstraction layer in MediaWiki.
  1. Розширення:UniversalLanguageSelector (включено у MediaWiki Language Extension Bundle )
  1. (необов'язковий) Syck або phpyaml для швидшого та кращого аналізу й генерації YAML
  1. (необов'язковий) ElasticSearch для розширених функцій пошуку та пам’яті перекладів
  2. (необов'язковий) Доступ до Інтернету на сервері для послуг машинного перекладу
PHP має бути встановлений разом із модулем curl, щоб увімкнути функцію пропозиції перекладу.

MediaWiki має правильно налаштувати чергу завдань . Якщо ваша черга завдань не оброблена, у Перекладачі нічого не працюватиме.

Крім того, потрібний доступ до оболонки для запуску скриптів обслуговування.

Використання memcached для кешування і напр. APC PHP акселератора рекомендується у виробничому середовищі.

Інструкції встановлення

Перейдіть до MediaWiki Language Extension Bundle для завантаження посилань та інструкцій. Пакет включає додаткові розширення, які зазвичай використовуються разом із розширенням Translate. Він також містить функціональну конфігурацію за замовчуванням, щоб ви могли почати. Див. Довідка:Розширення:Переклад/Конфігурація для опису цих налаштувань.