This page is a translated version of the page Translator hub and the translation is 94% complete.
Outdated translations are marked like this.
This page is about translating content on mediawiki.org. For information on translating the MediaWiki software itself, see Translatewiki.net .
  • Users
  • System Administrators
  • Developers
  • Translators

Šis puslapis skirtas vertėjams, kur pradedantieji ras pagalbos, kad pradėtų versti. Pažengę vartotojai čia gali sužinoti, kaip pažymėti puslapius vertimui. Todėl, prieš pradedant vertimo darbą, reikia sužinoti kaip tai veikia.

Puslapis "MediaWiki.org" lokalizacijai naudoja plėtinį Plėtinys:Versti . Šiame "vikyje" rasite išsamios informacijos apie tai. Žiūrėk Pagalba:Plėtinys:Versti . Daugiau informacijos pradedantiesiems rasite čia Projektas:Kalbos politika .

Jei norėtumėte padėti mums vertimo darbe

Rekomenduojama perskatyti puslapį "Kaip versti", kad susipažintumėte kaip pradėti naudoti plėtinį "Versti" ("Translation"). Verčiant puslapius, laikykitės principų, išdėstytų puslapyje "Praktiški patarimai".

Daugiau informacijos apie vertimo darbą jūsų kalba, surasite puslapyje Project:Translation .

Nauji vertėjai

Pradedantiesiems geriausia pradėti versti bet kurį pranešimą puslapyje, kurį jau pradėjo versti kitas vertėjas. Šis vertėjas greičiausiai stebės jūsų daromus pakeitimus, todėl tikėtina, kad jie greitai bus patikrinti. Jeigu jūsų vertime pasitaikys klaidų, jis jas ištaisys. Tai viena iš daugelio priežasčių, dėl kurios verta naudotis funkcija "Stebimųjų sąrašas" ("Watchlist").

Jei norite, galite pradėti pokalbį su savo gimtosios kalbos vertėjais pokalbių puslapyje, kuris yra susietas su jūsų kalbos polapio kodu (jei toks yra).

Pažengusiems vertėjams

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, kaip paruošti puslapį vertimui, apsilankykite čia. Pabaigę puslapio paruošimą vertimui, turite sulaukti kol "Vertimo administratorius" apdoros paruoštą puslapį ir pažymės jį vertimui.

Vertimo administratoriai

Žymėti puslapius vertimui gali tik grupės "Vertimo administratoriai naudotojai. Jei per tam tikrą laiką puslapis nebuvo pažymėtas, galitė paprašyti tai atlikti bet kurį naudotoją iš šio sąrašo.

Rekomenduojama

Taip pat skaitykite