Kategorie:Rozšíření

This page is a translated version of the page Category:Extensions and the translation is 97% complete.

V této kategorii jsou uvedeny informace a stránky týkající se "Rozšíření služby MediaWiki".

Jak najít rozšíření

Níže uvedené podkategorie poskytují mnoho způsobů, jak procházet sadu rozšíření Chcete-li vidět seznam všech rozšíření, která mají stránku na mediawiki.org, přejděte do podkategorie všechna rozšíření.

Další seznamy rozšíření zahrnují:

Pokud nemůžete najít rozšíření, které dělá to, co hledáte, můžete si ho vyžádat na Požadavky na rozšíření.

Vezměte prosím na vědomí, že většinu zde uvedených rozšíření neudržují lidé přidružení k týmu pro vývoj softwaru MediaWiki. U většiny rozšíření neexistuje záruka na kvalitu softwaru, jeho zabezpečení ani na to, jak dobře bude fungovat s nejnovějšími verzemi MediaWiki.

Získání nápovědy s příponou

Stránka dokumentace pro rozšíření by měla, doufejme, poskytnout všechny informace, které potřebujete k instalaci/použití rozšíření. Máte-li jakékoli další otázky, můžete je vznést na přidružené diskusní stránce nebo kontaktovat autory rozšíření, pokud jsou v seznamu uvedeny kontaktní informace, nebo použít existující podpůrný kanál, například the mediawiki-l mailing list or the #mediawiki IRC channel. Prosím, kontaktujte vývojáře MediaWiki s otázkami ohledně rozšíření třetích stran!

Zlepšení stávajících rozšíření

Vytváření nových rozšíření

Stránka Příručka:Extensions má dobrý přehled o tom, jak jsou rozšíření strukturována.

Viz také následující stránky:

Pokud máte rozšíření, které chcete přidat na tento web, vytvořte novou stránku a do její horní části přidejte šablonu rozšíření (nebo vytvořit nový článek rozšíření). Tím vytvoříte užitečný infobox a přidáte šablonu do této kategorie. Podrobnosti viz Šablona:Rozšíření . Do těla stránky byste také měli přidat co nejvíce podrobností a je rozumné pravidelně se vracet zpět, abyste odpovídali na dotazy uživatelů.

Rozšíření, která definují nové hooks v rámci kódu rozšíření, by je měla zaregistrovat na stránce extension hook registry.

Rozšíření, která definují nové jmenné prostory, by se měla zaregistrovat na stránce Extension default namespaces.

Viz též

Zřeknutí se odpovědnosti

Vývojáři MediaWiki neposkytují žádnou podporu pro doplňky třetích stran a ani MediaWiki vývojáři ani správci tohoto webu neposkytují žádnou záruku ohledně vhodnosti, funkčnosti, zabezpečení nebo skutečně jakékoli jiné vlastnosti popsaného rozšíření na tomto webu. Zahrnutí rozšíření na tento web není schválením vývojářů MediaWiki nebo Wikimedia Foundation.

Pokud se domníváme, že je distribuováno konkrétní rozšíření zveřejněné na tomto webu, které obsahuje zranitelnosti, které vystavují uživatele skriptům mezi jinými weby nebo jiným zranitelnostem nebo které jsou jinak nezabezpečené, mohou být a budou bez předchozího upozornění odstraněny.

Ustanovení Obecné vyloučení odpovědnosti jsou zachována.

Subcategories

This category has the following 21 subcategories, out of 21 total.
The number of included categories (C), pages (P) and files (F) is stated in brackets.

Pages in category "Kategorie:Rozšíření"

The following 2 pages are in this category, out of 2 total.