Kategorie:Rozšíření

This page is a translated version of the page Category:Extensions and the translation is 100% complete.

Toto jsou pouze stránky, které mají svou verzi v češtině. Pro úplný přehled navštivte anglickou verzi této stránky.
V této kategorii jsou uvedeny informace a stránky týkající se Rozšíření služby MediaWiki.

Jak najít rozšíření

Níže uvedené podkategorie poskytují mnoho způsobů, jak procházet sadu rozšíření. Chcete-li vidět seznam všech rozšíření, která mají stránku na mediawiki.org, přejděte do podkategorie všechna rozšíření.

Další seznamy rozšíření zahrnují:

Vezměte prosím na vědomí, že většinu zde uvedených rozšíření neudržují lidé přidružení k týmu pro vývoj softwaru MediaWiki. U většiny rozšíření neexistuje záruka na kvalitu softwaru, jeho zabezpečení, ani na to, jak dobře bude fungovat s nejnovějšími verzemi MediaWiki.

Získání pomoci s rozšířením

Stránka dokumentace pro rozšíření by měla, a v to doufáme, poskytnout všechny informace, které potřebujete k instalaci a použití rozšíření. Máte-li jakékoli další otázky, můžete je vznést na přidružené diskusní stránce nebo kontaktovat autory rozšíření. Pokud jsou v seznamu uvedeny kontaktní informace. Nebo použít existující podpůrný kanál, například mailing list mediawiki-l nebo IRC kanál #mediawiki. Prosím, kontaktujte vývojáře MediaWiki s otázkami týkajících se rozšíření třetích stran!

Zlepšení stávajících rozšíření

Vytváření nových rozšíření

Stránka Příručka:Rozšíření má dobrý přehled o tom, jak jsou rozšíření strukturována.

Viz také následující stránky:

Pokud máte rozšíření, které chcete přidat na tento web, vytvořte novou stránku a do její horní části přidejte šablonu rozšíření (nebo vytvořte novou stránku rozšíření). Tím vytvoříte užitečný infobox a přidáte šablonu do této kategorie. Podrobnosti najdete na stránce Template:Extension . Do těla stránky byste také měli přidat co nejvíce podrobností. Je také rozumné se pravidelně na tuto stránku vracet a odpovídat na dotazy uživatelů.

Sledujte prosím verzi MediaWiki a používejte názvy větví REL1_35, REL1_36, REL1_37 atd. Pokud je třeba zpětně přenést opravu chyby, lze ji snadno opravit v aktuálních větvích. Umožňujete tím také uživatelům Git pracovat přímo ze zdrojů MediaWiki namísto tarballů a zip souborů s nerelevantními a nepředvídatelnými názvy. Viz také Správa životního cyklu rozšíření.

Rozšíření, která definují nové háčky v rámci kódu rozšíření, by je měla zaregistrovat na stránce registr háčku rozšíření.

Rozšíření, která definují nové jmenné prostory, by se měla zaregistrovat na stránce Výchozí jmenné prostory rozšíření.

Související odkazy

Zřeknutí se odpovědnosti

Vývojáři MediaWiki neposkytují žádnou podporu pro doplňky třetích stran a ani vývojáři MediaWiki ani správci tohoto webu neposkytují žádnou záruku ohledně vhodnosti, funkčnosti, zabezpečení nebo skutečně jakékoli jiné vlastnosti popsaného rozšíření na tomto webu. Zahrnutí rozšíření na tento web není současně schválením vývojářů MediaWiki nebo Wikimedia Foundation.

Pokud se domníváte, že určité rozšíření publikované na tomto webu je distribuováno a obsahuje zranitelnosti, které vystavují uživatele skriptování mezi weby nebo jiným zranitelnostem, nebo které jsou jinak nezabezpečené, mohou být a budou smazány bez předchozího upozornění.

Ustanovení Obecné vyloučení odpovědnosti jsou zachována.

Pages in category "Kategorie:Rozšíření"

The following 3 pages are in this category, out of 3 total.