"Prisiminti mane" pratęstas iki vienerių metų

This page is a translated version of the page "Keep me logged in" extended to one year and the translation is 100% complete.
2016 m. Rugpjūčio 16 d. antradienį, apie 15:00 UTC (8:00 val. PDT), mes pakeisime prisijungimo sesijas, kad "Wikimedia" svetainėse galėtų trukti iki vienerių metų.

Tai turės įtakos tik tiems vartotojams, kurie prisijungimo ekrane pasirenka "Prijungti automatiškai". Šis pasirinkimas trunka 30 dienų.

Vartotojai kurie nepasirenka "Prijungti automatiškai" šis pakeitimas neturės įtakos Jūs galite atsijungti paspaudę ant "$atsijungti" esančio dešinėje pusėje puslapio. Arba išvalius slapukus.

Klausimai

Kokia yra pasikeitimo priežastis? Kai vartotojai aiškiai pasirenka ilgesnę sesiją, naudinga tai daryti ilgiau nei 30 dienų. Ilgesnis prisijungimo laikas reiškia, kad kyla mažiau problemų, kai redaktoriai netikėtai atsijungia. Prisijungimo trukmė anksčiau buvo daug ilgesnė ir prieš kelerius metus buvo sutrumpinta iki 30 dienų kaip dalis kitų slapukų tvarkymo pakeitimų. Nuo to laiko daugelis vartotojų paprašė grįžti į ilgesnį laikotarpį.

Ar tai turi įtakos slapukams, nesusijusiems su prisijungimu?

Ne.

Kuriems wiki tai taikoma?

Šis pakeitimas galioja visoms WMF wiki visomis kalbomis, įskaitant Vikipediją, Vikižodyną, Meta, MediaWiki.org ir dar daugiau.

Jei mano wiki rodo „Prijungti automatiškai“ laikotarpį, ar jis bus tikslus?

Daugelis wiki naudoja numatytąjį pranešimą, kuriame rašoma tik „Prijungti automatiškai“, nenurodant maksimalaus laiko. Tokiu atveju pranešimas liks tas pats.

Jei jūsų wiki šiuo metu naudoja pranešimo parametrą, tada pranešimas automatiškai parodys naują ilgį. Jums nieko nereikės keisti. Bet kuris wiki gali pasirinkti parodytą ilgį, redaguodamas MediaWiki:Userlogin-remembermypassword kad sakytų: „Laikyk mane prisijungęs(iki $1 {{PLURAL: $1|diena|dienos}})“. Programinė įranga automatiškai įterps tinkamą laiką, kai šioje frazėje yra „$1“. Jei norite, galite nukopijuoti ir išversti pavyzdį iš theEnglishWikipedia savo wiki.

Jei jūsų wiki naudoja pasirinktinį vietinį pranešimą, kurio laikas yra sunkiai koduojamas (pvz., „Laikykite mane prisijungusį mėnesį“, be parametro „$1“), tada nedelsdami pakeiskite tai, kad vietoj to naudotumėte parametrą. Parametro naudojimas reiškia, kad jūsų vartotojai visada gaus tikslią informaciją apie šį parametrą.

Ar esamos prisijungimo sesijos bus paveiktos nedelsiant?

Esamos sesijos nebus paveiktos. Vartotojai nebus atsijungti anksti, o esamos sesijos nebus pratęsiamos. Šis pakeitimas įsigalios, kai kitą kartą prisijungsite pažymėję „Prijungti automatiškai“.

Ar tai atitinka privatumo politiką?

Taip, teisininkų komanda patvirtino, kad šis pakeitimas atitinka Privatumo politika.

Taip pat žiūrėkite