"השאר אותי מחובר" הוארך לשנה אחת

This page is a translated version of the page "Keep me logged in" extended to one year and the translation is 66% complete.

ב-16 באוגוסט 2016, בסביבות השעה 15:00 UTC, סשן הכניסה שונה כך שהוא יוכל להימשך למשך שנה שלמה באתרי מדיה-ויקי. זה ישפיע רק על המשתמשים שבוחרים באפשרות ל-"לזכור שנכנסתי" במסך ההתחברות. כרגע, אפשרות זו נמשכת רק לשלושים ימים.

משתמשים שלא מסמנים "לזכור שנכנסתי" לא יושפעו משינוי זה. ניתן להתנתק מוקדם יותר על ידי הקשה על לחצן "יציאה מהחשבון" בפינה הימנית עליונה בצג, או על ידי ניקוי העוגיות האתר.

שאלות

מה הסיבה לשינוי?

כאשר משתמשים בוחרים במפורש בשהייה ארוכה יותר, שימושי לעשות זאת ליותר משלושים ימים. התחברות ארוכה יותר משמעותה, פחות ניתוקים לא צפויים של העורכים. אורך ההתחברות בעבר היה ארוך הרבה יותר, לפני כמה שנים, קוצר לשלושים ימים בלבד, כחלק משינויים אחרים באופן שבואנו מתמודדים עם עוגיות. משתמשים רבים ביקשו לחזור לפרק הזמן הארוך יותר.

האם זה משפיע על עוגיות שלא קשורות להתחברות?

לא, זה לא.

על איזה אתרי ויקי זה חל?

שינוי זה חל על כל אתרי ויקי של WMF בכל השפות, כולל ויקיפדיה, ויקימילון, מטה, מדיהויקי, ועוד.

אם הויקי שלי מראה את פרק הזמן של ה-"לזכור שנכנסתי", האם זה יהיה מדויק?

רוב מיזמי הוויקי משתמשים בהודעת ברירת מחדל, שאומרת רק לזכור שנכנסתי, מבלי לציין את מקסימום הזמן. במקרה זה, ההודעה תשאר כשהייתה.

אם הוויקי שלכם משתמש כרגע בהודעת פרמטר, אז ההודעה תראה את הזמן החדש אוטומטית. לא יידרש לשנות דבר. כל ויקי יכול לבחור להראות את האורך על ידי עריכת MediaWiki:Userlogin-remembermypassword כך שתאמר "Keep me logged in (for up to $1 {{PLURAL:$1|day|days}})". The software will automatically insert the correct length of time where the "$1" is in this phrase. If you want, you can copy and translate the example from the English Wikipedia for your wiki.

If your wiki is using a custom local message that has the time hard-coded (e.g., "Keep me logged in for a month", without the "$1" parameter), then please change this immediately to use the parameter instead. Using the parameter means that your users will always get accurate information about this setting.

Will existing login sessions be affected immediately?

Existing sessions will not be affected. Users will not be logged out early, and existing sessions will not be extended. This change will take effect the next time you login with "לזכור שנכנסתי" checked.

Does this comply with the Privacy Policy?

Yes, the Legal team has verified that this change complies with the Privacy policy.

ראו גם

  • phab:T68699 - Increase "remember me" login cookie expiry from 30 days to 1 year on Wikimedia wikis