Фабрикатор

This page is a translated version of the page Phabricator and the translation is 97% complete.
Outdated translations are marked like this.

Фабрикатор — це платформа для розробки програмного забезпечення з відкритим кодом. Він використовується для відслідковування проблем і проєктного менеджменту вікімедійного та пов'язаного програмного забезпечення.

З чого почати

Фабрикатор призначений для повідомлення про баги в програмному забезпеченні, запитів на функції та планування роботи.
  • Щоб поставити технічні запитання про проєкти Вікімедіа, див. сторінку m:Tech
  • Щоб поставити технічні запитання щодо MediaWiki поза використанням ФВМ, див. Project:Support desk

Ознайомитися з оглядом того, як працює Фабрикатор, як ним користуватися, і поставити запитання можна на сторінці Довідки. Ваші запитання будуть доречними.

Поширені перші дії:

Перегляньте документацію та короткі відео на Фабрикатор/Довідка .

Щотижневі оновлення/вікно обслуговування

У Фабрикатора немає релізів, і це означає, що ми самі вирішуємо, наскільки близько слідкувати за найновішою версією. Існує щотижневе вікно для оновлень та інших завдань з технічного обслуговування по середах о 17:00 за тихоокеанським регіоном (опівночі четверга, 0:00 UTC) (перевірте свій часовий пояс), і користувачі будуть перенаправлені до Phabricator/Maintenance. Ми не обов’язково оновлюємо фабрикатор щотижня, але зарезервуємо це вікно для використання в міру необхідності, зазвичай двічі на місяць, залежно від терміновості виправлених помилок. Очікуваний час простою протягом цього вікна становить від 0 до 30 хвилин.

Конкретні помилки і зміни можна переглянути, зробивши запит на вирішені завдання за датою останнього оновлення в розділі «Віхи» та перевіривши відповідні останні елементи журналу змін.

Див. також

You can use the phabricator: interwiki prefix to link завдання в Phabricator.
Важливі підсторінки