Фабрикатор

This page is a translated version of the page Phabricator and the translation is 38% complete.
Outdated translations are marked like this.

Phabricator - платформа розробки програмного забезпечення з відкритим кодом. У Вікімедії багато проєктів використовують Фабрикатор для управління проєктами, звітування про помилки програмного забезпечення та запити функцій (див. $report).

Перейти у Фабрикатор Вікімедіа

З чого почати

Phabricator is for software bug reports, feature requests, and planning work.
  • To ask technical questions about Wikimedia projects, see m:Tech
  • To ask technical questions about MediaWiki in non-WMF installations, see Project:Support desk

Якщо у Вас є запитання, гляньте, будь ласка, сторінку Довідки. Ваші запитання будуть доречними.

For a basic overview what Phabricator is and can do, watch the tutorial videos (or see these slides if your bandwidth is limited).

Common first actions are:

  • Навчитися використовувати Фабрикатор. Бавтеся і тестуйте у наших Labs стільки, скільки хочете. Ознайомтеся з документацією на короткими відео на $phab-help.

Check out the documentation and short videos on Фабрикатор/Довідка .

Щотижневі оновлення / вікно обслуговування

У Фабрикатора немає релізів, і це означає, що ми самі вирішуємо, наскільки близько слідкувати за найновішою версією. Існує щотижневе вікно для оновлення та інших завдань обслуговування — щосереди о 5:00 PM за тихоокеанським часом (четвер опівночі, 0:00 UTC) ([$url перевірити свій часовий пояс]), і користувачів буде перенаправлено на $phab-maint. Ми не обов'язоково оновлюємо Фабрикатор щотижня, але ми приберігаємо це вікно, щоб використати за потреби, зазвичай двічі на місяць, залежно від нагальності виправлення виняткових баґів. Очікуваний час простою впродовж цього вікна складає від 0 до 30 хвилин. There is a weekly window for updates and other maintenance tasks on Wednesdays at 5:00PM Pacific (Thursday Midnight, 0:00 UTC) (check your timezone) and users will get redirected to Phabricator/Maintenance. We don't necessarily update Phabricator every week, but we reserve this window to use as needed, usually twice per month, depending on the urgency of outstanding bugs fixed upstream. The expected downtime during this window is between 0 and 30 minutes.

For specific bugs and changes, query for resolved tasks of the latest update date under "Milestones" and check the corresponding latest upstream Changelog items.

Див. також

Important subpages