Довідка:Сторінка користувача

This page is a translated version of the page Help:User page and the translation is 97% complete.
PD Зверніть увагу! Коли Ви редагуєте цю сторінку, то погоджуєтесь робити свій внесок під ліцензією CC0. Детальніше про умови ліцензії можна дізнатися на сторінці довідки. PD

Сторінка user — це сторінка про вікі-користувача, який має обліковий запис у вікі-проєкті і який (дуже ймовірно) зробив певний внесок у зміст проєкту.

Якщо ви зареєструвалися, ваш обліковий запис користувача створено, але ви все ще не маєте ні сторінки користувача, ні сторінки обговорення. Потім ви можете створити власну сторінку користувача. Ваша сторінка користувача містить посилання у верхньому правому куті. Що ще важливіше, інші бачитимуть посилання на вашу сторінку користувача з різних місць, які допомагають співпрацювати у вікі. Це включає дисплеї «Нові редагування» і «історія сторінки» (див. Довідка:Відстеження змін ). Ви також можете посилатися на свою сторінку користувача в тексті вікі-сторінки, що в основному корисно на сторінках обговорень, коли ви підписуєте своє ім’я.

Якщо ви не зареєструвалися, вас ідентифікують за власною IP-адресою. But at this stage no user page nor talk page will exist. Сторінка обговорення цього користувача IP створюється автоматично, коли до неї додається перша стаття. Після цього можна створити сторінку користувача з IP-адресою.

Що розміщувати на сторінці користувача

Сторінки користувачів такі ж гнучкі, як і будь-яка інша вікі-сторінка, і це сторінка про вас, тому зазвичай люди залишать вас вільно писати свою сторінку користувача в будь-якому форматі, який вам подобається. Це функція, яка допомагає іншим людям знати, хто ви, і зближує онлайн-спільноту. Подумайте про це як сторінку «профілю». Ви можете згадати, звідки ви родом і яка ваша робота. Ви також можете вказати, які ваші основні сфери інтересів у зв’язку з темою вікі, і описати внесок, який ви зробили, або сфери, в яких ви зацікавлені.

Примітки користувача/область розробки

Ви можете використовувати свою сторінку користувача як блокнот. Область для розвитку ідей без захаращення основного простору назв (див. Довідка:Простори назв ). Якщо підсторінки ввімкнено (див. Довідка:Підсторінки ), вони можуть бути корисними для створення підсторінок на сторінці користувача. Однак вам слід уникати надмірних зусиль у вашій власній області вікі. Будь сміливим! Редагувати основні вікі-статті! Якщо ваша вікі має спільну сторінку Sandbox, ви також можете використовувати її для швидкого (непостійного) вікі-експериментування.

Особисті сторінки інших користувачів

Як відмічено вище, ви знайдете посилання на особисті сторінки ваших колег по проекту в різноманітних місцях вікі.

Внесок користувача

Під час перегляду сторінки користувача іншої особи на бічній панелі «інструменти» з’являється додаткове посилання «внесок користувача». Це переведе вас до списку всіх змін вікі цього користувача. Використовуйте це, щоб отримати уявлення про те, наскільки хтось плідний дописувач, або щоб відстежити зміни, внесені користувачем, який створює проблеми/вносить погані редагування у вікі.

Редагування чужої особистої сторінки

Загалом вважається поганим етикетом переписувати або переформулювати сторінку користувача іншої особи. Ви не повинні змінювати вміст на чужій сторінці користувача без його дозволу. Редагування не заборонено, але вам слід уникати додавання інформації (або особливо думок), яка може бути неправильно інтерпретована як надходить від цього користувача, у ситуаціях, коли це потенційно може викликати розлад. Деякі типи редагування є загальноприйнятими і навряд чи викликають засмучення:

  • Виправлення внутрішніх посилань, коли сторінка була перейменована або видалена
  • Виправлення пошкоджених зовнішніх посилань
  • Категоризація або виправлення категорій сторінок користувачів.

Сторінки обговорення користувача

Кожна сторінка користувача має пов'язану з нею сторінку обговорення: сторінка «user talk». Це сторінка особливого типу, призначена для повідомлень, спрямованих цьому користувачу. Детальніша інформація про це Help:Talk pages#User talk pages.

Посилання на сторінку

Динамічним посиланням на особисту сторінку того користувача, який натисне відповідну кнопку, є Special:MyPage. Аналогічно, щоб посилатися на сторінку обговорення користувача, використовуйте Special:MyTalk.