Довідка:Підписи

This page is a translated version of the page Help:Signatures and the translation is 87% complete.
Outdated translations are marked like this.
PD Зверніть увагу! Коли Ви редагуєте цю сторінку, то погоджуєтесь робити свій внесок під ліцензією CC0. Детальніше про умови ліцензії можна дізнатися на сторінці довідки. PD

Користувачі легко можуть підписати власні репліки. Зазвичай це робиться лише на сторінках обговорення, радше ніж в тексті колегіально написаних статей.

Параметри підпису за замовчуванням

Є три варіанти вигляду підпису за замовчуванням. Чотири тільди є стандартом (повний підпис). Три тільди дають лише ім'я користувача, без часової мітки. П'ять тільд дають саму часову мітку, без імені користувача.

Тип Розмітка вікі (замінюється при збереженні) Вікі-код в результаті Ви побачите
Підпис плюс часова мітка
~~~~
[[User:Username|Username]] 12:23, 5 June 2024 (UTC) Username 12:23, 5 June 2024 (UTC)[reply]
Тільки підпис
~~~
[[User:Username|Username]] Username
Тільки часова мітка
~~~~~
12:23, 5 June 2024 (UTC) 12:23, 5 June 2024 (UTC)

Якщо ви змінюєте сторінки без попередньої авторизації, замість імені буде записано вашу IP-адресу. Імена користувачів поряд з їхніми IP-адресами зберігаються також у історії змін, отже, будь-хто завжди може перевірити ваш підпис.

Традиційний формат підпису — два дефіси (або довге тире), за ними 4 тільди (-- ~~~~) — успадкований від комп'ютерної мережі Usenet, в якій два дефіси позначали блок підпису. Note that the two hyphens are not inserted automatically and have to be entered manually (unless you customize your signature to include them, an example of this can be seen in the next section). Отже, кнопка підпису вставляє два дефіси перед власне повним підписом (--~~~~).

Розмітка підпису, 4 тільди, автоматично замінюється на ім'я користувача (з посиланням на його особисту сторінку) та часову мітку (час/дата), коли ви зберігаєте сторінку з підписом. Ця інформація допомагає вашим колегам слідкувати за репліками в хронологічному порядку та бачити кожного їх автора.

Частина імені користувача контролюється повідомленням MediaWiki:Signature або MediaWiki:Signature-anon для користувачів, які не ввійшли в систему. $1 у цих повідомленнях замінюється іменем користувача, який редагує сторінку, а $2 — ім’ям користувача або власним підписом, як зазначено в Довідка:Налаштування . Якщо користувач увімкнув необроблені підписи у налаштуваннях, вміст спеціального підпису використовується безпосередньо.

Якщо ви не знаходите тільди на клавіатурі вашого комп'ютера, скористайтеся кнопкою підпису кнопка підпису з меню редагування на звичайній сторінці редагування.

Підписи не працюють в короткому описі зміни (вони там не транслюються із ~~~~), але там в цьому немає й потреби. Дата та ім'я користувача будь-що записані для кожної зміни.

Зверніть увагу, що часові мітки форматуються за замовчуванням та записуються відповідно до правил основної локалізації вікі (мова, шрифт, формат дати та часу), але аж ніяк не за правилами мови, яку ви особисто обрали для роботи з вікі.

Налаштовувані типи підпису

Користувачі, що мають обліковий запис, можуть налаштовувати свій підпис (частину між двома дефісами та часовою міткою) за допомогою поля «Підпис:» у власних налаштуваннях . За замовчуванням, будь-який текст, що ви його туди впишете, буде обгорнутий конструкцією [[ ]]. Для встановлення спеціального типу посилань (без автоматичного створення посилання), слід увімкнути «Сприймати підпис як вікітекст (без автоматичного посилання на Вашу сторінку користувача)». Далі ви можете додати розмітку вікі та HTML (наскільки вікі це дозволяє) на власний смак, але максимальна дозволена довжина становить 255 символів. Візьміть до уваги, що занадто яскраві часто не подобаються іншим користувачам.

При налаштовуванні підпису слід уникати розкриття ідентичності сторонніх (не пов'язаних) облікових записів, за винятком випадків, коли це теж ваш обліковий запис або коли користувач вам недвозначно дозволив це зробити. Посилання має однозначно вказувати на вашу ефективну особисту сторінку користувача чи сторінку обговорення користувача в локальному вікі-проєкті. Зміна вашого підпису не змінює ім'я користувача, записуване до історії змін сторінок. Адміністратор також може так чи інакше обмежити використання зовнішніх посилань чи зображень у підписі. Інформацію про такі обмеження шукайте на локальному вікі-проєкті, так само як і обмеження стосовно ідентичності сторонніх облікових записів.

Якщо ви дозволяєте «Treat as wikitext», але не налаштовуєте рядок підпису, ваш підпис міститиме ім'я користувача без будь-якого посилання.

Найпоширеніші персональні налаштування такі:

Мета Ви пишете Ви побачите (згенеровано 4 тільдами)
Включення дефісів до підпису

-- [[User:Username|Username]]

-- Username 12:23, 5 June 2024 (UTC)[reply]
Налаштування відображуваного імені за вашим смаком

[[User:Username|Бажане для відображення ім'я]]

Бажане для відображення ім'я 12:23, 5 June 2024 (UTC)[reply]
Додати посилання на сторінку обговорення

[[User:Username|Username]] ([[User talk:Username|talk]])

Username (talk) 12:23, 5 June 2024 (UTC)[reply]

Потік/структуровані обговорення

Повідомлення, залишені за допомогою Flow/Structured Discussions не вимагають підписів.

Див. також