Help:Підписи

This page is a translated version of the page Help:Signatures and the translation is 89% complete.
PD Зверніть увагу! Коли Ви редагуєте цю сторінку, то погоджуєтесь робити свій внесок під ліцензією CC0. Детальніше про умови ліцензії можна дізнатися на сторінці довідки.
PD

Користувачі легко можуть підписати власні репліки. Зазвичай це робиться лише на сторінках обговорення, радше ніж в тексті колегіально написаних статей.

Параметри підпису за замовчуванням

Є три варіанти вигляду підпису за замовчуванням. Чотири тільди є стандартом (повний підпис). Три тільди дають лише ім'я користувача, без часової мітки. П'ять тільд дають саму часову мітку, без імені користувача.

Тип Розмітка вікі (замінюється при збереженні) Вікі-код в результаті Ви побачите
Підпис плюс часова мітка
~~~~
[[User:Username|Username]] 12:34, 1 February 2008 (UTC) Username 12:34, 1 February 2008 (UTC)[]
Тільки підпис
~~~
[[User:Username|Username]] Username
Тільки часова мітка
~~~~~
12:34, 1 February 2008 (UTC) 12:34, 1 February 2008 (UTC)

Якщо ви змінюєте сторінки без попередньої авторизації, замість імені буде записано вашу IP-адресу. Імена користувачів поряд з їхніми IP-адресами зберігаються також у історії змін, отже, будь-хто завжди може перевірити ваш підпис.

Традиційний формат підпису - два дефіси (або довге тире), за ними 4 тільди (-- ~~~~) - успадкований від комп'ютерної мережі Usenet, в якій два дефіси позначали блок підпису. Отже, кнопка підпису вставляє два дефіси перед власне повним підписом (--~~~~).

Розмітка підпису, 4 тільди, автоматично замінюється на ім'я користувача (з посиланням на його особисту сторінку) та часову мітку (час/дата), коли ви зберігаєте сторінку з підписом. Ця інформація допомагає вашим колегам слідкувати за репліками в хронологічному порядку та бачити кожного їх автора.

The username part is controlled by the message MediaWiki:Signature, or MediaWiki:Signature-anon for users not logged-in. $1 on those messages get substituted by the user name editing the page, and $2 with either the user name, or a custom signature as specified in Help:Налаштування . If the user enables raw signatures in preferences, the contents of the custom signature is used directly.

Якщо ви не знаходите тільди на клавіатурі вашого комп'ютера, скористайтеся кнопкою підпису   з меню редагування на звичайній сторінці редагування.

Підписи не працюють в короткому описі зміни (вони там не транслюються із ~~~~), але там в цьому немає й потреби. Дата та ім'я користувача будь-що записані для кожної зміни.

Зверніть увагу, що часові мітки форматуються за замовчуванням та записуються відповідно до правил основної локалізації вікі (мова, шрифт, формат дати та часу), але аж ніяк не за правилами мови, яку ви особисто обрали для роботи з вікі.

Налаштовувані типи підпису

Користувачі, що мають обліковий запис, можуть налаштовувати свій підпис (частину між двома дефісами та часовою міткою) за допомогою поля "Підпис:" у власних налаштуваннях . За замовчуванням, будь-який текст, що ви його туди впишете, буде обгорнутий конструкцією [[ ]]. Для встановлення спеціального типу посилань (без автоматичного створення посилання), слід увімкнути "Сприймати підпис як вікітекст (без автоматичного посилання)". Далі ви можете додати розмітку вікі та HTML (наскільки вікі це дозволяє) на власний смак, але максимальна дозволена довжина становить 255 символів. Візьміть до уваги, що занадто яскраві часто не подобаються іншим користувачам.

При налаштовуванні підпису слід уникати розкриття ідентичності сторонніх (не пов'язаних) облікових записів, за винятком випадків, коли це теж ваш обліковий запис або коли користувач вам недвозначно дозволив це зробити. Посилання має однозначно вказувати на вашу ефективну особисту сторінку користувача чи сторінку обговорення користувача в локальному вікі-проекті. Зміна вашого підпису не змінює ім'я користувача, записуване до історії змін сторінок. Адміністратор також може так чи інакше обмежити використання зовнішніх посилань чи зображень у підписі. Інформацію про такі обмеження шукайте на локальному вікі-проекті, так само як і обмеження стосовно ідентичності сторонніх облікових записів.

Якщо ви дозволяєте "Treat as wikitext", але не налаштовуєте рядок підпису, ваш підпис міститиме ім'я користувача без будь-якого посилання.

Найпоширеніші персональні налаштування такі:

Мета Ви пишете Ви побачите (згенеровано 4 тільдами)
Включення дефісів до підпису

-- [[User:Username|Username]]

-- Username 12:34, 1 February 2008 (UTC)[]
Налаштування відображуваного імені за вашим смаком

[[User:Username|Бажане для відображення ім'я]]

Бажане для відображення ім'я 12:34, 1 February 2008 (UTC)[]
Додати посилання на сторінку обговорення

[[User:Username|Username]] ([[User talk:Username|talk]])

Username (talk) 12:34, 1 February 2008 (UTC)[]

Flow/Structured Discussions

Messages left using Flow/Structured Discussions don't require signatures.

Див. також