Nápověda:Nové filtry pro kontrolu úprav

This page is a translated version of the page Help:New filters for edit review and the translation is 100% complete.
PD Poznámka: Editací této stránky souhlasíte s uvolněním svého příspěvku pod licencí CC0. Více informací se dočtete na stránce Public Domain Help Pages (stránky nápovědy Public Domain).
PD

Nové filtry pro editaci úprav přidávají nové možnosti filtrování a další nástroje a rozhraní k filtrování do Special:RecentChanges a Special:RecentChangesLinked (zpočátku).

Tyto nástroje pomáhají recenzentům lépe zacílit své úsilí a být efektivnější. Mají také potenciál zejména pomoci novým přispěvatelům, kteří vyžadují podle výzkumu větší podporu při revizích.

Chcete-li se dozvědět více o částech vylepšeného uživatelského rozhraní, navštivte rychlý náhled. Chcete-li se naučit, jak používat poskytované pokročilé funkce, prozkoumejte níže popsané stránky.

Rozšíření této nové funkce začíná podle plánu v březnu 2017. "Nové filtry pro kontrolu úprav" verze beta zpočátku nejsou k dispozici na mobilech.

Hlavní funkce

Filtrování
Stránka vysvětluje, jak funguje vylepšené rozhraní pro filtrování a jak vytěžit maximum z nových nástrojů.
Zvýrazňování
Uživatelsky definované nástroje pro zvýraznění vám umožní použít barvu k zvýraznění úprav, které vás nejvíce zajímají. Funkce a techniky popsané na této stránce vám pomohou zlepšit smysluplnost výsledků posledních změn.
Filtry kvality a záměru
"Nové filtry pro revizi úprav" představují dvě skupiny filtrů - Kvalita příspěvku a Záměr uživatele. Jsou řízeny strojovým učením a pracují odlišně od ostatních filtrů. Nabízejí pravděpodobnostní předpovědi o tom, zda úpravy pravděpodobně obsahují problémy a zda uživatel, který je vytvořil, jednal v dobré víře. Víte-li něco o tom, jak tyto jedinečné nástroje fungují, můžete je efektivněji používat.
Záložky
Uložte a obnovte své oblíbené filtry. You can also set the default filter.
Živé aktualizace
Filtrované výsledky jsou pravidelně aktualizovány.


Vypnutí filtrů

Uživatelé, kteří ve svém prohlížeči deaktivují JavaScript nebo kteří deaktivují filtry ve svých uživatelských preferencích, uvidí rozhraní bez JavaScriptu. RecentChanges nebo RecentChangesLinked se načtou bez hlavních funkcí popsaných výše.

Související stránky

FAQ
Nejčastější dotazy.
Zpětná vazba
Probíhající diskuse a zpětná vazba od uživatelů.

Další zdroje