Візуальний редактор/Портал/TemplateData

This page is a translated version of the page VisualEditor/Portal/TemplateData and the translation is 100% complete.

Що таке TemplateData?


Візуальний редактор — візуальний інтерфейс для редагування сторінок вікіпроектів, містить інструмент для спрощеного редагування шаблонів. Однак, для того, аби зробити цей інструмент кориснішим, він повинен мати змогу отримувати інформацію із шаблону щодо його параметрів; в загальному, йому потрібен список параметрів шаблону та їхні характеристики (опис, атрибути тощо).


Без TemplateData


Без TemplateData кожен параметр необхідно додавати вручну під час вставки нового шаблону на сторінку.


Немає інформації щодо того, яке значення має бути вписане в поле параметра.

Із TemplateData


Якщо TemplateData було заповнено, для такого шаблону буде доступний список підтримуваних параметрів та їхні описи.


TemplateData забезпечує контекст для кожного параметра, і тим самим значно полегшує для користувачів процес редагування шаблонів.

Додавання TemplateData


Єдина річ, яка потребує волонтерської уваги — це додавання TemplateData до шаблонів (особливо тих, що вживаються найчастіше, такі як шаблони-картки), аби спростити процес редагування цих шаблонів у Візуальному редакторі.

Сторінка довідки щодо TemplateData пояснює, як додавати інформацію TemplateData до шаблону.

Цілком ймовірно, що Вам спадають на думку якісь дуже часто вживані й досить важливі шаблони, що вживаються у Вашій вікі; досвідчені користувачі досить добре орієнтуються в тому, які шаблони мають справді велике значення, і безсумнівно зможуть дізнатися, чи вони мають TemplateData, спробувавши використати їх через Візуальний редактор.

Ви можете переглянути автоматично згенерований список найчастіше вживаних шаблонів у Вашій вікі на спеціальній сторінці Special:MostUsedTemplates.