Довідка:Візуальний редактор/Мапи

This page is a translated version of the page Help:VisualEditor/Maps and the translation is 100% complete.

Додавання мап за допомогою візуального редактора

 
Меню «Вставка» візуального редактора з пунктом «Мапи».

Щоб додати нову мапу на сторінку, виберіть «Вставити» у меню інструмента «Візуальний редактор». Потім натисніть посилання «Більше», щоб побачити параметр «Мапа». Виберіть «Мапа». Мапа буде додана там, де знаходиться курсор.


 
Модальний візуальний редактор, який показує налаштування мапи за замовчуванням

Натискання значка «Мапа» відкриває діалогове вікно, яке відображає інтерактивну мапу. Щоб встановити місце розташування, перетягніть інтерактивну мапу та використовуйте кнопки «+» та «-», щоб збільшити масштаб, доки не побачите те, що шукаєте.


Ви можете визначити розмір мапи, вирівнювання та потрібну мову для міток мапи. Зауважте, що не всі мітки доступні всіма мовами (Докладніше про мови мапи).

Ви також можете додавати на мапу маркери, лінії та багатокутники. Після додавання використовуйте піктограму олівця на панелі інструментів мапи, щоб змінити властивості об’єкта.

 
Візуальний редактор модального показу додавання маркера
 
Модальний візуальний редактор, що показує редагування маркера

Натискання позначки «Поточне положення» під мапою показує широту, довготу та рівень масштабування центру мапи. Перетягування попереднього перегляду мапи змінить ці значення.

Коли ви закінчите, натисніть «Вставити», щоб закрити діалогове вікно та вставити свою мапу на сторінку.


 
Редагування існуючої мапи

Для існуючої мапи ви можете додати або відредагувати вирівнювання чи інші налаштування, натиснувши на мапу, а потім натиснувши піктограму «Редагувати», що з’явиться під мапою.

Ви можете змінити розмір існуючої мапи, натиснувши на неї, а потім перемістивши піктограму зміни розміру (двосторонню стрілку в одному або обох нижніх кутах).

Ви також можете перетягнути мапу на місце вище або нижче на сторінці.

Вилучення мап за допомогою візуального редактора

Щоб вилучити мапу, виберіть її та скористайтеся клавішею Delete на клавіатурі. Ви також можете скористатися командою «Вирізати» з меню «Редагувати» вашого браузера.

Розширення налаштування мапи

Для розширених налаштувань мапи, наприклад для маркерів, користувацьких фігур або інших налаштувань GeoJSON, див. Help:Extension:Kartographer .