OOUI/uk

This page is a translated version of the page OOUI and the translation is 86% complete.
Outdated translations are marked like this.

OOUI дозволяє розробникам швидко створювати чуйні веб-інтерфейси користувачів і веб-застосунки. Він діє послідовно в багатьох браузерах і готовий до інтернаціоналізації та доступності.

It is internationalization ready with full support of right-to-left languages, is accessible complying to Web Content Accessibility Guidelines and operates consistently across a multitude of browsers.

Бібліотека OOUI містить:

  • готові до використання віджети, макети та вікна, що можуть бути прямо інстанційовані чи легко розширені,
  • виведення на боці сервера, сумісне з PHP, для випадків, коли JavaScript не підтримується,
  • елементи, які можуть бути легко змішані та підібрані для створення замовних інтерфейсів користувачів.

OOUI доступний у Ядрі MediaWiki, а також у npm, Composer і через cdnjs. OOUI реалізує тему «WikimediaUI» — відповідно до керівництва зі стилю проєктування Фонду Вікімедіа. Інтерфейси, вбудовані в MediaWiki, використовують цю тему за замовчуванням, хоча різні шкірки MediaWiki можуть і перекривають її. Див. документацію про використання OOUI у MediaWiki. Він успішно використовується в понад 40 веб-продуктах Фонду Вікімедіа та розробників-волонтерів. Зверніть увагу, що бібліотека була спочатку створена для всього інтерфейсу користувача VisualEditor, поверх ґрунтовки OOjs (об'єктно-орієнтованого JavaScript, звідси колишня назва OOUI — «OOjs UI»). Пізніше вона була розширена, щоби слугувати Ядру MediaWiki з віджетами, реалізованими на PHP, або чуйними інтерфейсами в поточному проєкті Advanced Mobile Contributions.

OOUI is pronounced oh-oh-you-eye.

Початковий код розміщений на Gerrit і віддзеркалений на GitHub.

Документація

Повний список підсторінок документації див. у бічній панелі.

Див. також: