Розширення:Медіапереглядач

This page is a translated version of the page Extension:MultimediaViewer and the translation is 100% complete.
Це розширення постачається з MediaWiki 1.31 і вище. Отже, вам не треба завантажувати його знову. Проте ви все одно повинні дотримуватися інших наданих інструкцій.
Довідка про розширення MediaWiki
OOjs UI icon advanced-invert.svg
MultimediaViewer
Статус релізу: стабільний
Screenshot of MultimediaViewer extension 2014-04-21.png
Реалізація Інтерфейс користувача, Ajax
Опис Надає кращий досвід користувачам, коли вони натискають на мініатюри на сторінці
Автор(и)
Compatibility policy Snapshots releases along with MediaWiki. Master is not backward compatible.
MediaWiki 1.25+
PHP 5.4+
Ліцензія GNU General Public License 2.0 or later
Завантажити
Приклад MediaWiki.org
 • $wgMediaViewerUseThumbnailGuessing
 • $wgMediaViewerRecordVirtualViewBeaconURI
 • $wgMediaViewerImageQueryParameter
 • $wgMediaViewerEnableByDefault
 • $wgMediaViewerEnableByDefaultForAnonymous
 • $wgMediaViewerExtensions
Translate the MultimediaViewer extension if it is available at translatewiki.net
Issues Open tasks · Report a bug

Розширення Медіапереглядач дає користувачеві Вікіпедії інший інтерфейс для перегляду повнорозмірних, або майже повнорозмірних, зображень у їхньому браузері без завантажень додаткових сторінок або бентежних проміжних сторінок.

Встановлення

Варіант А: використання Vagrant. Див. сторінку MediaWiki-Vagrant для інструкцій з отримання перебігу встановлення MediaWiki з системою віртуальних машин Vagrant.

Потім виконайте vagrant enable-role multimediaviewer, а потім vagrant provision.

Варіант Б: встановлення вручну.

Спочатку розглянемо встановлення Розширення:Бета-функції . Це може бути корисним, аби сховати можливість Медіапереглядача за налаштуванням. Якщо ви не встановили це, він буде увімкнений усюди. Медіапереглядач використовує GetBetaFeaturePreferences , який створюється та запускається з BetaFeatures, для реєстрації цього налаштування.

Ви також, імовірно, захочете завантажити Extension:CommonsMetadata — це не жорстка вимога, але без нього ви не отримаєте дуже багато інформації у своїх лайтбоксах.


 • Завантажте і розмістіть файли в каталозі з назвою MultimediaViewer у вашій extensions/ папці.
 • Додайте такий код унизу вашого $LocalSettings:
  wfLoadExtension( 'MultimediaViewer' );
  
 •   Готово – Перейдіть до Special:Version вашої вікі, щоб переконатися, що розширення встановлено успішно.


Конфігурація

 • $wgMediaViewerIsInBeta зареєструє налаштування з BetaFeatures, якщо встановлено в «істина»
 • $wgMediaViewerEnableByDefault і $wgMediaViewerEnableByDefaultForAnonymous визначать, чи увімкнений Медіапереглядач за замовчуванням для кожного та для анонімних користувачів відповідно. Вони обидва за замовчуванням true. $wgDefaultUserOptions[ 'multimediaviewer-enable' ] = 1; може використовуватися як заміна $wgMediaViewerEnableByDefault.
 • $wgMediaViewerUseThumbnailGuessing поліпшить продуктивність, коли увімкнене, але можлива крихка залежність від того, як Вікіпедія налаштована (ймовірно, працюватиме добре, якщо ви використовуєте обробник 404).
Примусове завантаження

Для гарантування того, що файли пропонуються для завантаження, а не переглядаються у браузері користувача, після натискання кнопки «Завантажити…», сервер має бути налаштований, за винятком використання Vagrant:

Якщо запитуваний URL до директорії з зображенням містить параметр запиту download, заголовок Content-Disposition повинен встановлюватися в attachment. Це може досягатися в Apache та сумісних серверахвикористанням mod_rewrite і mod_headers у файлі .htaccess. Конфігурація Varnish може виглядати як така.

Використання розширення

Насамперед, перед тестуванням, потрібно переконатися, що ви увійшли та маєте увімкнене налаштування: увійдіть до Вікіпедії та перейдіть до Спеціальна:Налаштування, потім відвідайте вкладку «Бета-функції» і позначте відповідний прапорець.

Далі, перейдіть на сторінку, що має мініатюру. Спробуйте натиснути на зображенні чи на піктограмі «розширити» поряд із ним. Повинен сплинути лайтбокс і дати вам збільшений вигляд зображення.

Якщо ви хочете, існує експортоване тестове середовище, яке ви можете використовувати через Спеціальна:Імпорт для швидкого встановлення придатного тестувального середовища.

Шаблони

Медіапереглядач і Майстер завантажень потребують кількох шаблонів для показу даних фотографій. Просто збережіть цей код у файл XML й імпортуйте його у свою Вікіпедію.

Див. також