XTools/Лічильник редагування

This page is a translated version of the page XTools/Edit Counter and the translation is 100% complete.

Інструмент Edit Counter надає детальну підсумкову статистику про одного користувача в одному проєкті. Зауважте, що залежно від кількості змін, які користувач зробив, цей інструмент може працювати досить повільно. Щоб пришвидшити це, ви можете вибрати потрібні статистичні дані за допомогою прапорців біля https://xtools.wmcloud.org/ec. Крім того, кожен заголовок у перегляді результатів (тобто «Розрахунок місяців») є посиланням, яке переведе вас на сторінку, яка показує лише цей розділ.

Загальна статистика

Розділ загальної статистики містить багато статистичних даних про користувача та його роботу над проєктом, а також деякі дані про інші проєкти, в яких вони активні. Якщо користувач є поточним або колишнім сисопом, також відображаються різні кількості адміністративних дій. Зауважте, що з міркувань продуктивності деякі статистичні дані (позначені зірочкою *) застосовуються лише до останніх 5000 змін, внесених користувачем.

Лічильники редагувань

XTools підраховує кількість переглядів, зроблених користувачем, виконуючи запити до бази даних у реальному часі. З цієї причини ваша системна кількість редагування, як показано в Special:Preferences, може відрізнятися. Підрахунок системних змін – це поточний підрахунок усіх змін, зроблених користувачем (навіть якщо вони пізніше були видалені або придушені). Крім того, визначення того, що є редагуванням у вашій системі, змінилося з часом. Наприклад, перейменування сторінки враховуються як редагування лише з червня 2017. З цієї причини кількість змін у системі можна вважати приблизним, тоді як XTools є більш точним, оскільки він робить оперативні підрахунки в базі даних. Зауважте, що «Глобальна кількість змін» праворуч — це кількість системних змін, отримана з Special:CentralAuth. З причин, зазначених вище, вони вважаються приблизними. Ви можете натиснути посилання на вікі (тобто «fr.wikipedia.org»), щоб запустити лічильник редагування XTools для цього користувача на цій вікі, що дасть вам більш точний підрахунок.

Вилучено редагувань

Малюнок видалених змін іноді викликає плутанину. Це кількість редагувань, які користувач вніс до сторінок, які зараз видаляються. Якщо користувач має велику кількість видалених змін, це само по собі не є ознакою порушення. Наприклад, у патрульних сторінок часто спостерігається велика кількість видалених змін, оскільки вони позначають проблемні сторінки для видалення.

Зауважте, що повернені зміни – це не те саме, що видалені зміни. Скасовані зміни вважаються «живими» в тому сенсі, що вони відображаються в Special:Contributions, а не Special:DeletedContributions.

Створено сторінок

Ця цифра являє собою загальну кількість сторінок, створених користувачем у проєкті в будь-якому просторі назв, включаючи ті, які створені як перенаправлення під час переміщення сторінки. Щоб отримати детальнішу статистику сторінок, створених користувачем, скористайтеся інструментом Pages Created.

Суми за просторами назв

Це показує загальну кількість змін у кожному просторі назв (за весь час), а також кругову діаграму, що показує відносну кількість змін.

Зауважте, що ви можете навести курсор на рядки в таблиці, і над значком кольору з’явиться символ X. Якщо натиснути, цей простір назв буде приховано зі статистики – не лише в розділі «Загальні підсумки простору назв», а й у розділах Рік і Кількість місяців.

Статистика за роками

Ця стовпчаста діаграма, що відображає загальну кількість змін, внесених за кожен рік, причому кожен стовпчик поділений на розділи простору назв, щоб можна було отримати уявлення про те, як змінилася діяльність користувача в просторі назв протягом багатьох років. Ви можете вибірково показати/приховати певні простори назв, навівши курсор на таблицю в розділі Загальні дані про простір назв і натиснувши символ ✕ ліворуч.

Помісячна статистика

Ці статистичні дані відображаються, лише якщо користувач включив показ обмеженої статистики.

Цей розділ такий самий, як річний лічильник, за винятком того, що в стовпцях є місяці, а не роки. Ви можете вибірково показати/приховати конкретні простори назв, навівши курсор на таблицю в розділі Загальні підсумки простору назв і натиснувши символ X ліворуч.

Хронологія

Ці статистичні дані відображаються, лише якщо користувач включив показ обмеженої статистики.

Це діаграма перфокартки, яка показує загальну кількість змін, внесених користувачем протягом кожної години дня та дня тижня. Час наведено в UTC.

Найредагованіші сторінки

Ці статистичні дані відображаються, лише якщо користувач включив показ обмеженої статистики.

Це показує найбільш редаговані сторінки, які редагував користувач у кожному просторі назв. Натисніть заголовок «Найкращі редаговані сторінки», щоб перейти до спеціального інструмента «Найкращі редагування», який відобразить більше результатів.

Зміни прав користувачів

У цьому розділі показано як локальні, так і глобальні зміни прав, внесені до облікового запису користувача. Якщо надано тимчасові права, відображається затінений запис, який показує, коли права будуть автоматично видалені в майбутньому.

Підключення до обмеженої статистики

help translate

Деякі користувачі вважають деякі статистичні дані приватними, наприклад час доби чи року, коли вони найчастіше редагують, або сторінки, на які вони зробили найбільший внесок.

Уражені інструменти такі:

Незважаючи на те, що дані для цієї статистики доступні через API MediaWiki, користувачі повинні явно погодитися, щоб зведені форми були доступними в XTools.[1] Крім того, цілий проєкт можна вибрати для участі, подавши запит на на фабрикатор. У вашій вікі мала бути локальне обговорення, яка демонструє консенсус щодо дозволу цієї статистики.

Як увімкнути

Щоб підключитися, користувач повинен створити сторінку Special:MyPage/EditCounterOptIn.js (як у User:<username>/EditCounterOptIn.js) на кожній вікі, на яку він хоче приєднатися. Ця сторінка повинна бути створена з будь-яким вмістом (вона просто повинна мати деякий вміст).

Щоб прийняти участь у всіх проєктах, вони повинні створити meta:Special:MyPage/EditCounterGlobalOptIn.js (як у User:<username>/EditCounterGlobalOptIn.js) у MetaWiki. Знову ж таки, фактичний вміст цієї сторінки не має значення.

Як відмовитися

Щоб вимкнути відповідну сторінку користувача (одну вікі чи глобальну; дивіться вище) слід зачистити або видалити.

Примітки