Скін: MonoBook

This page is a translated version of the page Skin:MonoBook and the translation is 100% complete.
Ця тема оформлення постачається з MediaWiki 1.3 і вище. Отже, вам не треба завантажувати його знову. Проте ви все одно повинні дотримуватися інших наданих інструкцій.
MediaWiki skins manual - category
MonoBook
Release status: stable
Compatibility policy Snapshots releases along with MediaWiki. Master is not backwards compatible.
MediaWiki 1.29+
License GNU General Public License 2.0 or later
Download
Example English Wikipedia, Wikimedia Skins Lab
Quarterly downloads 107 (Ranked 7th)
Public wikis using 13,681 (Ranked 1st)
Public wikis using as default skin 1,860
Translate the MonoBook skin if it is available at translatewiki.net
Vagrant role monobook
Issues : Open tasks · Report a bug

MonoBook - це скін. Це був типовий скін для веб-сайтів Wikimedia Foundation від MediaWiki 1.3 (2004) до MediaWiki 1.16 (2010). Він замінив обкладинку Standard за замовчуванням і, у свою чергу, замінив обкладинку Vector.

Пізніше MonoBook запровадив підтримку responsive web design для вузьких дисплеїв мобільних телефонів, а також додав використання прогресивного покращення для максимальної сумісності. Наприклад, коли JavaScript вимкнено на мобільному пристрої, особисті інструменти, дії на сторінці та бічна панель розташовані внизу сторінки з прикріпленими ярликами на верхніх кнопках, які відображаються як значки графічних зображень замість текстових посилань. Мобільний перегляд також показує прив’язаний ярлик «наверх» внизу сторінки.


Встановлення

Ця оболонка включена в архів для завантаження MediaWiki. Вам потрібно лише встановити його окремо, якщо ви інсталювали MediaWiki іншим способом.

  • If using Vagrant , install with vagrant roles enable monobook -p

Manual installation

  • Download and place the file(s) in a directory called MonoBook in your skins/ folder.
  • Add the following code at the bottom of your LocalSettings.php file:
    wfLoadSkin( 'MonoBook' );
    
  •   Готово - Navigate to Special:Version on your wiki to verify that the skin is successfully installed.

Тестування користувачами

Адаптивні стилі для MonoBook можна вимкнути або ввімкнути за допомогою налаштувань користувача: monobook-responsive, яке за умовчанням має значення true.

Історичні обговорення

Він став найпопулярнішим і найбільш підтримуваним оформленням в екосистемі MediaWiki, доки 13 травня 2010 року нарешті не був замінений оформленням Скін:Вектор як типовим (MediaWiki 1.16 , git #2833b07a), в результаті зусиль Wikipedia Usability Initiative покращити користувача Wikipedia досвід і потенційно залучити більше співавторів. Він слугував звичайною резервною копією для Vector і досі присутній на багатьох вікі, що використовують старіші версії програмного забезпечення MediaWiki. Див. документ про макет і коментарі та звіти про помилки MediaWiki 1.3 для відповідних обговорень під час розробки MonoBook.

MonoBook спочатку містив навігаційні вкладки внизу області вмісту на додачу до верхньої, подібно до Nostalgia, найдавнішої оболонки.[1]

Поточний стан

У 2013 MonoBook в основному підтримували розробники-волонтери, а не Фонд Вікімедіа. Станом на 2019 рік це одна з чотирьох скінів, які підтримуються волонтерами і використовуються в проектах Вікімедіа: MonoBook, Timeless , Cologne Blue і Modern .

References