Project:Адміністратори інтерфейсу

This page is a translated version of the page Project:Interface administrators and the translation is 85% complete.
Outdated translations are marked like this.

Адміністратори інтерфейсу можуть редагувати сторінки CSS і JS, якими вони не володіють (тобто будь-яку сторінку, що закінчується на .css або .js, яка або у просторі назв MediaWiki:, або на підсторінці іншого користувача). Зокрема, вони мають здатність редагувати сторінки всього сайту CSS і JS (такі сторінки, як MediaWiki:Common.js або MediaWiki:Vector.css, або сторінки додатків, перелічених на Special:Gadgets). Ці сторінки виконуються браузерами дописувачів і читачів вікі як код, який може бути використано для зміни стилізування вмісту, поведінки сторінок або навіть створення дуже складних інструментів. На додачу, вони також можуть редагувати всі інші сторінки у просторі назв MediaWiki.

The interface-admin group was introduced into MediaWiki in version MediaWiki 1.32 .

Редагування сторінок CSS і JS, які виконуються у браузерах інших користувачів, дуже потужне та потенційно небезпечне в руках зловмисника. Адміністраторами інтерфейсу повинні бути користувачі, які потребують цього, яким довіряє спільнота та які слідують загальним базовим практикам паролів і комп'ютерної безпеки (використовують сильні паролі, не використовують паролі повторно, за можливості використовують двофакторну автентифікацію, не встановлюють програмне забезпечення сумнівного походження на свою машину, використовують антивірусне програмне забезпечення, якщо це стандартна річ у їх середовищі).

Користувачі можуть бути додані до даної групи стюардами чи бюрократами. Можна дізнатися більше про мотивацію за цими групами користувачів тут.

Див. також


Requests for permissions