Списки розсилки

This page is a translated version of the page Mailing lists and the translation is 100% complete.

Є декілька списків розсилки електронною поштою, що існують для дискусій щодо програмного забезпечення MediaWiki. Зверніть увагу, що ці списки не призначені для обговорення проблем з Вікіпедією чи якоюсь іншою вікі Фонду Вікімедіа. На Меті є повний перелік усіх списків розсилки MediaWiki.

Списки доступні у вигляді звичайних дискусійних e-mail розсилок, до яких ви можете підписатися з допомогою посилань у таблиці нижче.

Список Опис


mediawiki-l Для адміністраторів та користувачів програмного забезпечення MediaWiki у проєктах, не пов'язаних з Вікімедіа, включно з деякими обговореннями функцій та розробки. Якщо у вас є складнощі з власною інсталяцією MediaWiki, тут можна попросити допомоги.


wikitech-l Для обговорення технічних проблем із серверами Вікімедіа, функцій та розробки програмного забезпечення MediaWiki тощо. Це не форум підтримки користувачів (для цього див. mediawiki-l угорі). Додаткова інформація доступна за wikitech-l .


mediawiki-announce Список розсилки з низькою частотою для оголошень про нові релізи MediaWiki та оновлення безпеки. Усі повідомлення до цього списку також ідуть до mediawiki-l, тому немає потреби бути підписаним на обидва.


mediawiki-api-announce Список розсилки з низькою частотою для оголошень про API, наприклад, важливі зміни та нові релізи MediaWiki. Усі повідомлення до цього списку також ідуть до mediawiki-api, тому немає потреби бути підписаним на обидва.


#REDIRECTm:Mailing lists/Overview#MediaWiki
This page is a soft redirect.

Див. також