Listy dyskusyjne

This page is a translated version of the page Mailing lists and the translation is 100% complete.

To są różne listy dyskusyjne poświęcone rozmowom na temat oprogramowania MediaWiki. Zwróć uwagę, że te listy nie są odpowiednim miejscem na dyskusje na temat spraw związanych z Wikipedią lub jakąkolwiek wiki Fundacji Wikimedia. Pełny spis wszystkich list na temat MediaWiki znajduje się na Meta.

Poniższe listy dostępne są jako zwykłe listy dyskusyjne e-mail, które możesz subskrybować, używając linków z tabeli poniżej.

Lista Opis


mediawiki-l Dla administratorów i użytkowników oprogramowania MediaWiki w nie powiązanych z Wikimedią projektach, włączając niektóre funkcje i rozmowy na temat rozwoju. Jeżeli masz problemy ze swoją instalacją MediaWiki, to jest to dobre miejsce na poproszenie o pomoc.


wikitech-l Dla dyskusji na temat spraw technicznych dotyczących serwerów Wikimedii, funkcji i rozwoju oprogramowania MediaWiki. To nie jest forum na którym uzyskasz pomoc związana z użytkowaniem (zobacz mediawiki-l powyżej). Więcej informacji znajdziesz na stronie opisu wikitech-l .


mediawiki-announce Lista z ogłoszeniami na temat nowych wydań MediaWiki i aktualizacji bezpieczeństwa. Wszystkie komunikaty na tej liście są także umieszczane na mediawiki-l, więc nie musisz śledzić ich obydwu.


mediawiki-api-announce Lista z ogłoszeniami na temat API. Wszystkie komunikaty z tej listy można znaleźć także na mediawiki-api, więc nie musisz śledzić ich obydwu.


#REDIRECTm:Mailing lists/Overview#MediaWiki
This page is a soft redirect.

Zobacz też