Emailové konference

This page is a translated version of the page Mailing lists and the translation is 100% complete.

Existuje několik seznamů e-mailů, určených pro diskuzi o softwaru MediaWiki. Tyto seznamy nejsou vhodným místem pro diskusi o problémech s Wikipedií nebo jinou wiki z Wikimedia Foundation. Kompletní seznam všech mailing listů MediaWiki je uveden na Meta.

Všechny seznamy jsou dostupné jako běžné e-mailové diskusní seznamy, k jejichž odběru se můžete přihlásit pomocí odkazů v tabulce níže.

Seznam Popis


mediawiki-l Pro správce a uživatele softwaru MediaWiki v projektech nesouvisejících s Wikimedií, včetně některých diskusí o funkcích a vývoji. Pokud máte potíže s vlastní instalací MediaWiki, pak je toto místo, kde můžete požádat o pomoc.


wikitech-l Pro diskusi o technických problémech se servery Wikimedie, funkcemi a vývojem softwaru MediaWiki atd. Toto není fórum pro nápovědu pro uživatele (viz mediawiki-l, výše). Některé další informace jsou k dispozici na stránce wikitech-l .


mediawiki-announce Seznam s nízkým provozem pro oznámení o nových vydáních MediaWiki a aktualizacích zabezpečení. Všechny zprávy v tomto seznamu také přejdou na mediawiki-l, takže nemusíte být na obou.


mediawiki-api-announce Seznam s nízkým provozem pro oznámení o API, jako jsou přerušení změn a nová vydání MediaWiki. Všechny zprávy v tomto seznamu také přejdou na mediawiki-api, takže nemusíte být na obou.


#REDIRECTm:Mailing lists/Overview#MediaWiki
Tato stránka je soft redirect (měkké přesměrování).

Související odkazy