Довідка:Відновити

This page is a translated version of the page Help:Undelete and the translation is 90% complete.
Outdated translations are marked like this.
PD Зверніть увагу! Коли Ви редагуєте цю сторінку, то погоджуєтесь робити свій внесок під ліцензією CC0. Детальніше про умови ліцензії можна дізнатися на сторінці довідки. PD

Спеціальна сторінка Special:Undelete доступна для користувачів, які мають дозволи адміністратора, і дає можливість перегляду версій вилучених сторінок (так званих вилучених версій).

Щоб переглянути цю сторінку, вам потрібен дозвіл на видалення історії. Якщо у вас також є дозвіл на browsearchive, ви також зможете шукати видалені сторінки. Зауважте, що переглядати архів не означає deletedhistory.

Для перегляду тексту вилучених версій необхідно мати дозвіл deletedtext.

Нарешті, ви можете відновити видалені версії з дозволом на відновлення. Зауважте, що відновлення має на увазі видалений текст (оскільки ви не хочете відновлювати текст, який ви не бачите).

Для повноти опису слід зазначити, що самого дозволу undelete ще недостатньо для відновлення вилученої сторінки, на це додатково потрібний дозвіл deletedhistory, який, на відміну від deletedtext, не пов'язаний із undelete і може налаштовуватися окремо. Це швидше за все є помилкою рушія MediaWiki. Однак, ймовірно, це помилка.