Help:Відновити

This page is a translated version of the page Help:Undelete and the translation is 20% complete.
Outdated translations are marked like this.
PD Зверніть увагу! Коли Ви редагуєте цю сторінку, то погоджуєтесь робити свій внесок під ліцензією CC0. Детальніше про умови ліцензії можна дізнатися на сторінці довідки.
PD

Спеціальна сторінка Special:Undelete доступна для користувачів, які мають дозволи адміністратора ('sysop'), і дає можливість перегляду версій вилучених сторінок (так званих вилучених версій).

Дозвіл на доступ до цієї сторінки називається deletedhistory . Якщо у вас також є дозвіл browsearchive, ви зможете шукати вилучені сторінки. Примітка: browsearchive та deletedhistory - різні дозволи, що налаштовуються незалежно, хоча обидва за замовчуванням надані адміністраторам. If you also have the browsearchive permission, you will additionally be able to search for deleted pages. Note, browsearchive does not imply deletedhistory.

Для перегляду тексту вилучених версій необхідно мати дозвіл deletedtext.

Зрештою, з дозволом undelete можна відновлювати вилучені версії. Примітка: дозволи undelete та deletedtext є взаємопов'язаними, оскільки немає сенсу відновлювати текст, якого ви не бачите. Note, undelete implies deletedtext (as you wouldn't want to restore text you couldn't see.)

Для повноти опису слід зазначити, що самого дозволу undelete ще недостатньо для відновлення вилученої сторінки, на це додатково потрібний дозвіл deletedhistory, який, на відміну від deletedtext, не пов'язаний із undelete і може налаштовуватися окремо. Це швидше за все є помилкою рушія MediaWiki. This is probably a bug, however.