Фандом

This page is a translated version of the page Fandom and the translation is 85% complete.
Outdated translations are marked like this.

Фандом, раніше Wikia — є безкоштовним веб-хостингом, який використовує форк MediaWiki як механізм хостингу і відомий своїм широким набором розширень Fandom . Перегляньте веб-сайт Фандом або статтю у Вікіпедії, щоб дізнатися більше про Фандом загалом.

Опис

Фандом – це фан-сайт, на якому люди з усього світу можуть спілкуватися один з одним і досліджувати різні телешоу, фільми, відеоігри тощо. Одним із аспектів Фандому є те, що зареєстровані користувачі можуть створювати вікі, схожу на Вікіпедію. Редактори можуть редагувати вікі Фандому за допомогою вихідного коду або візуального редактора, подібно до Вікіпедії та інших вікі MediaWiki.

Вихідний код

Доступ до сховища Git від Fandom можна отримати за посиланням github.com/wikia/app. Зауважте, що це повністю окреме сховище від {{$1|офіційного сховища Git}} Вікімедіа і не пов’язане з офіційним репозиторієм.

It was moved to github.com/Wikia/unified-platform on UCP, which is a private repository. See this page for additional information.

Please note that it is an entirely separate repository from Wikimedia's official Git repository and is not affiliated with the official repo.

Розширення

Деякі розширення Фандому можна знайти в офіційному сховищі Git Вікімедіа, а відповідні сторінки розширень знаходяться в розширеннях Фандому.

Інші розширення все ще знаходяться у власному сховищі Git Fandom, у папці /extensions/wikia/. Цілком імовірно, що більшість розширень залежать від Nirvana (знаходиться на /includes/wikia/nirvana), класу EasyTemplate (знаходиться в папці /includes/wikia/ на Git Fandom) та/або вони можуть потребувати користувацьких таблиць бази даних. Деякі розширення не сумісні з новішими версіями.

Коментарі до вихідного коду також не так поширені, як в офіційній MediaWiki.

Див. також