XTools/Статистика адміністратора

This page is a translated version of the page XTools/Admin Stats and the translation is 94% complete.

Інструмент Admin Stats, а також інструменти Patroller Stats та Steward Stats призначені для створення списку користувачів у певному проєкті з конкретними правами та переліком кількості дій, які вони здійснили, використовуючи ці права.

Це може бути способом побачити, які члени спільноти були найбільш продуктивними. Однак слід зазначити, що деякі дії приховані за допомогою придушення та видалення журналу через конфіденційний вміст, але ці дії не будуть зараховані в XTools, оскільки вони були видалені із загального перегляду.

Група «Адміністратор» — це будь-які користувачі, здатні виконувати дії адміністратора. Ці дії перераховані в початковій формі, і ви можете вибірково вибрати, які з них ви хочете зробити запит. Аналогічно для групи «Stewards» можна вибрати інший набір дій, що стосуються Stewards. Нарешті, Patroller Stats має лише права, що стосуються Patrollers.

Підсумок

У розділі «Підсумок» перелічено запитувану інформацію, а також кількість поточних адміністраторів і не адміністраторів, які виконують дії адміністратора. Останнє може статися, наприклад, якщо стюард видалить сторінку на вікі, де він не має прав адміністратора.

Дії

У цьому розділі перелічено всіх користувачів, які здійснили запитані дії, відсортовані за кількістю загальних дій, які вони зробили.

Значки «Групи користувачів» — це стандарти спільноти, отримані з c:Category:Wikimedia user rights icons. Ви можете навести курсор на зображення, щоб побачити, до якої групи користувачів вони відносяться. Значки були необхідні для оптимальної читабельності.

In the Admin Stats tool, the "(Re)protect" option includes page stabilization changes on wikis with FlaggedRevs installed.
XTools не може виявити глобальні блокування, які передбачають приховування або придушення імені користувача. Таким чином, деякі стюарди можуть бути більш активними, ніж здається в інструменті «Статистика стюарда».