Template:Extension/CreateExtensionInputBox

This page is a translated version of the page Template:Extension/CreateExtensionInputBox and the translation is 100% complete.

Vývojář sdílející svůj kód v úložišti kódu MediaWiki by měl očekávat:

Zpětná vazba / Kritika / Recenze kódu
Recenze a komentáře ostatních vývojářů k věcem, jako je [použití rámce https://doc.wikimedia.org/], zabezpečení, efektivita a použitelnost.
Vývojářské ladění
Ostatní vývojáři upravující váš příspěvek, aby vylepšili nebo vyčistili váš kód, aby vyhovoval novým třídám a metodám rámce, kódovacím konvencím a překladům.
Vylepšený přístup pro správce systému wiki
Pokud se rozhodnete umístit svůj kód na wiki, jiný vývojář se může rozhodnout, pro snadnější údržbu, jej přesunout do úložiště kódu MediaWiki. Poté můžete vytvořit Účet vývojáře a pokračovat v jeho údržbě.
Budoucí verze od jiných vývojářů
Nové větve vašeho kódu se vytvářejí automaticky s vydáním nových verzí MediaWiki. Pokud chcete podporovat starší verze, měli byste se vrátit na tyto větve.
Začlenění vašeho kódu do jiných rozšíření s duplicitními nebo podobnými účely – začlenění nejlepších funkcí z každého rozšíření.
Zásluhy
Poděkování za zachování vaší práce v budoucích verzích – včetně všech sloučených rozšíření.
Podobně byste měli připsat zásluhy vývojářům všech rozšíření, jejichž kód si půjčujete – zejména při sloučení.

Žádný vývojář, kterému je nepříjemná jakákoli z těchto akcí, by neměl být hostitelem v úložišti kódu. Stále se doporučuje vytvořit souhrnnou stránku pro vaše rozšíření na wiki, aby lidé věděli o rozšíření a kde si jej mohou stáhnout.