Help:Постійне посилання

This page is a translated version of the page Help:PermanentLink and the translation is 86% complete.
Outdated translations are marked like this.
PD Зверніть увагу! Коли Ви редагуєте цю сторінку, то погоджуєтесь робити свій внесок під ліцензією CC0. Детальніше про умови ліцензії можна дізнатися на сторінці довідки. PD

Постійне посиланняспеціальна сторінка, що дозволяє користувачам створювати внутрішні посилання на конкретні версії. Номери версій можна знайти в історії редагувань кожної сторінки.

Такі посилання трохи повільніше завантажуються порівняно з зовнішніми, але їх легше набирати й вони працюють у деяких місцях, де не працюють зовнішні, наприклад, описах редагувань.

Зауважте, що дуже часто можна побачити посилання на конкретні версії, реалізовані як зовнішні, тому що легше скопіювати та вставити весь URL для утворення зовнішнього посилання, ніж створювати зовнішнє посилання за допомогою цієї спеціальної сторінки.

Використання

  • [[Special:PermanentLink/1242287]]Special:PermanentLink/1242287 - Показує посилання на конкретну версію сторінки, де номер версії з'являється в її історії редагувань.

Ці посилання можна використовувати в описі редагувань, а також адаптувати як будь-які інші внутрішні посилання, наприклад, [[Special:PermanentLink/2700992|див. цю версію]]див. цю версію.