Довідка:Розширення:Глобальні налаштування

This page is a translated version of the page Help:Extension:GlobalPreferences and the translation is 82% complete.
Outdated translations are marked like this.

The GlobalPreferences extension allows user preferences to be set for all wikis in a wiki family (also known as a wiki farm). This means that users can change their preferences for all linked wikis without having to visit each in turn. Local exceptions can be set for individual wikis.

Сторінка глобальних налаштувань

Розширення додає другу сторінку налаштувань, доступну зі вкладки «Особові дані» Спеціальна:Налаштування.

 

Ця сторінка глобальних налаштувань відзеркалює сторінку звичайних налаштувань (з деякими вилученими елементами, оскільки вони не застосовні глобально) і для кожного налаштування вона додає новий прапорець, із яким користувач може вибрати, яке налаштування застосувати глобально.

 

Сторінка глобальних налаштувань наявна на всіх Вікіпедіях родини, і зміни, зроблені через будь-яку Вікіпедію, відзеркалюються скрізь.

Якщо Вікіпедія має налаштування, наявні лише на деяких Вікіпедіях (наприклад, для розширення, що не встановлено всюди), тоді це налаштування повинно бути встановлене глобально з однієї з Вікіпедій, які мають такі налаштування. Вони не з'являтимуться на інших сторінках глобальних налаштувань, і не модифікуватимуться, коли використовуються ті інші сторінки глобальних налаштувань. Щойно налаштування було вибрано як глобальне, воно більше не буде модифіковним зі сторінки звичайних налаштувань.

Локальні винятки

Якщо налаштування встановлене глобальним, воно буде вимкнене на сторінці звичайних налаштувань, але новий прапорець додаватиметься під ним, з яким виняток можна зробити просто для поточної Вікіпедії.

 

Коли ви переглядаєте такі налаштування на сторінці глобальних налаштувань, нижче буде повідомлення про наявність локального винятку. Значення глобального налаштування також часто не буде одним із тих, які насправді діють (наприклад, валлійська не є активною мовою на знімку нижче, навіть хоча це активне глобальне налаштування).

 

Зазначте, що локальні винятки видимі лише на Вікіпедіях, на яких вони діють. Якщо ви ідете на іншу Вікіпедію, не позначається, що локальні винятки існують деінде.

Вилучення глобальних налаштувань

Сторінка глобальних налаштувань має посилання, просто як сторінка звичайних налаштувань, для вилучення всіх налаштувань. Це вилучить (після запиту підтвердження) всі глобальні налаштування, й усі налаштування буде відновлено до або локальних значень, встановлених користувачем, або сайту за замовчуванням.

Зазначте, що це вилучає глобальні значення, навіть для налаштувань, які не наявні в поточній Вікіпедії. Наприклад, ви встановили глобальне налаштування для розширення, наявного лише в одній Вікіпедії, а потім вилучили глобальні налаштування через іншу Вікіпедію; коли ви повернетесь на сторінку глобальних налаштувань першої Вікіпедії, ви не матимете будь-яких встановлених глобальних налаштувань. Вилучення глобальних налаштувань на вилучає локальні винятки, а радше просто вимикає їх (тобто локальні налаштування чи замовчування сайту діятимуть). Якщо налаштування знову зроблено глобальним, його локальний виняток перевстановиться.

Спілкування

Якщо ви стикнулися з будь-якими проблемами, використовуючи розширення Глобальних налаштувань, ви можете попросити допомоги на сторінці обговорення. Якщо ви знайшли помилку чи хочете запропонувати нову можливість, будь ласка, відкрийте ярлик на Фабрикаторі та позначте його «MediaWiki-extensions-GlobalPreferences».

Див. також