Зростання/Новини/25

This page is a translated version of the page Growth/Newsletters/25 and the translation is 100% complete.

Випуск новин Команди зростання № 25

 

Ласкаво просимо до двадцять п'ятого випуску новин Команди зростання! Допомогти з перекладом

Святкування

Запуск «Підвищення рівня»

Понад 5000 зображень додано з допомогою завдання для новачків у лютому

  • У лютому 2023 через функцію «Додати зображення» для новачків було додано 5035 зображень (у всіх вікі, де це можливо); 155 було відкочено.
  • З моменту запуску завдання «Додати зображення» додано 36 803 зображення; 2957 таких редагувань було скасовано.

Недавні зміни

  • Додати посилання
    • Амбасадори спільноти завершили початкову оцінку, яка підтвердила, що пріоритизація статей з недостатньою кількістю посилань забезпечила в результаті кращі підказки статей. Потім ми оцінили зміну у пілотних вікі Зростання, і результати говорять, що більше новачків успішно завершують завдання і їх рідше відкочують. Після цього ми запровадили нову модель пріоритизації у всіх вікі, де є завдання «Додати посилання». [1][2]
    • Ми продовжуємо впроваджувати «Додати посилання» у більшій кількості вікі. Ці зміни регулярно оголошуються у Техновинах. Щоб дізнатися, чи новачки мають доступ до цієї функції у вашій вікі, перейдіть на свою Домашню сторінку.
  • Модуль впливу впроваджено у наших пілотних вікі, де ми провели A/B-тестування. Ми опублікували початкові висновки, і спеціаліст із даних наразі завершує аналіз експерименту. [3]
  • Експеримент зі сторінкою подяк донорам – Після пожертви жертводавці опиняються на сторінці подяки, і тепер ця сторінка містить заклик спробувати редагувати: Зразок сторінки подяки французькою. Цю багатообіцяючу функцію тестуємо у кількох Вікіпедіях (Французька Вікіпедія, Італійська Вікіпедія, Японська Вікіпедія, Нідерландська Вікіпедія, Шведська Вікіпедія).
  • Функції зростання тепер увімкнені за замовчуванням у test.wikipedia.org і test2.wikipedia.org. Ви можете тестувати наші функції там.

Подальша робота

Новини Команди зростання підготувала Команда зростання й опублікував ботЗалишити відгукПідписатися або відписатися.