XTools/Створені сторінки

This page is a translated version of the page XTools/Pages Created and the translation is 93% complete.
Outdated translations are marked like this.

Інструмент «Створені сторінки» забезпечує аналіз сторінок, створених користувачем.

У формі ви можете обмежити результати за простором назв, включати чи ні перенаправлення, видалені сторінки, а також діапазон дат. Однак зауважте, що неможливо дізнатися, чи була видалена сторінка перенаправленням.

Підсумок

У розділі підсумку наведено різноманітні статистичні дані щодо сторінок, створених у даному просторі назв. Якщо всі простори назв запитуються, існує кругова діаграма, що порівнює кількість змін, внесених до кожного простору назв. Ви можете вибірково показувати та приховувати простори назв, наводячи курсор на записи в таблиці та натискаючи піктограму ✕.

Якщо у вказаній вікі встановлено PageAssessments , вона покаже таблицю з кількістю сторінок, створених для кожної унікальної оцінки.

Створено сторінок

У цьому розділі перелічено фактичні сторінки, створені користувачем. Зауважте, що деякі видалені сторінки, можливо, були повторно створені користувачем або іншим користувачем, які позначені як «Recreated».

Це іноді призводить до того, що сторінки виглядають так, ніби їх створив користувач, тоді як насправді вони створили лише перенаправлення, яке пізніше хтось інший перетворив на статтю.[1]

Якщо є більше 1000 результатів, ви зможете розбити на сторінки, щоб побачити старіші результати.

Загальні проблеми

Перенаправлення

Через обмеження MediaWiki XTools не може ефективно визначити, чи була сторінка перенаправленням, коли вона була вперше створена. Це іноді призводить до того, що сторінки виглядають так, ніби їх створив користувач, тоді як насправді вони створили лише перенаправлення, яке пізніше хтось інший перетворив на статтю.[2]

Видалені сторінки

Зверніть увагу, що якщо у користувача є якісь видалені сторінки, це не обов’язково погано. XTools не має автоматизованих засобів дізнатися, чому сторінка була видалена, і чи не було це через неправильні дії користувача. У списку сторінок ви можете навести курсор миші на текст «Deleted», щоб побачити причину видалення сторінки адміністратором.

XTools не може дізнатися, чи була видалена сторінка перенаправленням чи ні, оскільки він не може бачити сам видалений вміст. Також зауважте, що видалені сторінки могли бути перенаправленнями.

Приховування результатів від XTools

XTools читає безпосередньо з живої бази даних, тож видалення відповідних даних із загальнодоступної бази даних є єдиним способом їх приховати. Це можна зробити, якщо адміністратор вікі приховає ім’я користувача від загального перегляду, як під час початкової редакції сторінки, так і в журналі створення сторінки.

Примітки