Візуальний редактор/Бета-функції/Мова

This page is a translated version of the page VisualEditor/Beta Features/Language and the translation is 100% complete.

Ви можете увімкнути плагін для Візуального редактора, що дозволить Вам визначати та змінювати налаштування мови для виділеного тексту в рамках програми Beta Features. Це робиться для збору відгуків від користувачів, перед тим, як вмикати цю функцію для усіх користувачів Візуального редактора — аби виправити всі ймовірні баґи у цьому плагіні перед його впровадженням.

VisualEditor-logo.svg
Будь ласка, не забувайте завжди переглядати зміни перед збереженням при використанні експериментальних функцій.

Після увімкнення, Ви побачите новий елемент у розділі «Більше» у меню стилів на панелі інструментів. Цей елемент зараз носить назву «Мова», а замість іконки у нього символи «Aあ». Також, вже наявний текст із налаштуваннями мови буде виділений блідим сірим кольором, і над ним з'являтиметься іконка, коли користувач наведе на нього курсор.

Клацання на іконці викличе спливне вікно для налаштування інформації щодо мови, або ж зміни її, якщо вона вже присутня. Для цього використовується той же інтерфейс, що й для Універсального мовного селектора — це дозволяє змінювати мову (напр., встановлювати арабську мову – lang="ar" у вікірозмітці), а також, за потреби, напрямок (напр., запускати перемикач напрямку письма, на кшталт dir="ltr" у вікірозмітці).

Якщо Ви маєте якісь відгуки стосовно редагування налаштувань мови, будь ласка, залиште коментар на сторінці обговорення, повідомивши про виявлені проблеми, висловивши запитання чи пропозиції.