Structured Data Across Wikimedia/Newsletter/8/uk

This page is a translated version of the page Structured Data Across Wikimedia/Newsletter/8 and the translation is 95% complete.

Ласкаво просимо до розсилки новин про Структуровані дані у Вікімедіа (SDAW)! Ви можете оновини свою підписку на розсилку у будь-який час. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, будь ласка, дайте нам знати!

Доступні результати першого раунду тестування пропозицій зображень

Завершилася фаза тестування інструменту пропозицій зображень і є перші підбадьорливі результати. Детальна статистика доступна на Фабрикаторі.

Загалом інструмент пропозицій зображень тестувався у трьох різних спільнотах Вікіпедії — португальській, російській та індонезійській — і 324 окремі користувачі додали 505 зображень, а рівень відкотів склав 0%. Це означає, що жодне зображення, додане через наш інструмент, не було відкинуте, що є однозначно важливим результатом!

Зараз ми переходимо до другої фази тестування, в якій ми розширимо поточний набір тестувальних спільнот. Для цього ми звернулися до п'ятьох спільнот Вікіпедії — каталонської, нідерландської, норвезької, угорської та фінської, — щоб дізнатися, чи їм цікаво приєднатися до тестування.

Оновлення щодо тем за розділами

Ми опублікували нову сторінку проєкту на Mediawiki.org, де подано останні оновлення щодо проєкту тем за розділами, який полягає в тому, щоб визначати розділи статті і створювати теми відповідно до цих розділів.

На новій сторінці є оновлені деталі щодо першого використання, яке ми уявляємо для проєкту, а також приклад тем за розділам, отриманих зі статей Вікіпедії під час тесту в англійській та російській Вікіпедіях.

У рамках проєкту покращень пошуку впроваджені мініатюри статей

7 жовтня мініатюри статей були впроваджені у всіх Вікіпедіях. Нова функція показує невеличке зображення поруч зі статтею у результатах пошуку, де це можливо.

Це перше із запланованих покращень до користувацького інтерфейсу сторінки Спеціальна:Пошук, про що робився загальний запит на коментар у червні-липні 2022. Тут ви можете побачити відмінності користувацького інтерфейсу Спеціальна:Пошук:

SDAW на вишколі з Вікіданих для тюркських вікімедійців 2022

Команду SDAW було запрошено на Вишкіл з Вікіданих для тюркських вікімедійців 2022, триденну подію для тюркських проєктів Вікімедіа з метою покращити й збагатити навички роботи у проєктах Вікімедіа, зокрема у Вікіданих. Подія відбудеться в Стамбулі, Туреччина, 21—23 жовтня.

У суботу 22 жовтня Sannita (WMF) зробить загальний вступ до проєкту Структуровані дані у Вікімедіа. Сесія буде англійською і буде записуватись. Повна програма події доступна на Меті.

Про розсилку новин

Ця розсилка виходить лише тоді, коли є що обговорити чи оголосити, і ми плануємо оголошувати її в такий спосіб, що не втручається на вашу сторінку обговорення (себто, через сповіщення). Якщо ви хочете отримувати її на сторінку обговорення, дайте нам знати.

Розкажіть нам, що ви думаєте, на сторінці обговорення проєкту. Якщо у вас є прямі запитання, ви також можете написати на мою сторінку обговорення.

До нових зустрічей текстом і наживо!

-- Sannita (WMF) (talk)