Посібник:Код

This page is a translated version of the page Manual:Code and the translation is 97% complete.
Outdated translations are marked like this.

Ця сторінка описує директорії найвищого рівня в репозиторії «Код ядра MediaWiki».

Див. також наступні сторінки на сайті версійованої документації MediaWiki (автоматично згенерований за допомогою Doxygen ):

Точки входу

Див. Точки входу в doc.wikimedia.org, аби дізнатися про файли точок входу, такі як: index.php, api.php і load.php.

cache/

Інсталятор рекомендує користувачам увімкнути можливість $wgCacheDirectory , зробивши цю директорію доступною для запису та використовувати її для цієї можливості.

Ця директорія порожня за замовчуванням.

docs/

Містить високорівневу документацію про MediaWiki, яка автоматично публікується для кожного випуску MediaWiki (та для «master») в doc.wikimedia.org.

Живу версію сайту документації MediaWiki див. у https://doc.wikimedia.org/mediawiki-core/.

extensions/

Сюди встановлюються розширення MediaWiki. Щоб встановити розширення, його вихідний код розміщується в підкаталозі тут (зазвичай шляхом розпакування tar-архіву завантаженого зі сторінки документації розширення mediawiki.org, або шляхом клонування вихідного коду з Gerrit). Потім, для увімкнення розширення його слід завантажити з LocalSettings.php , як правило, викликавши wfLoadExtension().

Дистрибутив за замовчуванням для MediaWiki (як рекламується на нашій домашній сторінці та в комплекті з Debian) також містить ряд розширень і скінів. Див. Комплектні розширення та скіни .

includes/

Ця директорія зберігає основну частину початкового коду MediaWiki.

Аби дізнатися про різні класи та компоненти MediaWiki, див. «Модулі» в doc.wikimedia.org/mediawiki-core/.

images/

Це каталог за замовчуванням, в якому будуть зберігатися медіафайли, завантажені користувачами. Тут також за замовчуванням зберігаються згенеровані мініатюри.

Див. також Manual:Configuring file uploads і Manual:Image administration#Folders .

languages/

Ця директорія містить файли, що використовуються для локалізації й інтернаціоналізації.

Особливо:

maintenance/

Цей каталог містить скрипт оболонки для використання системними адміністраторами для виконання завдань підтримки. Ця містить скрипти для виконання міграцій схеми бази даних, а також пакетних операцій. Огляд див. у Посібник:Скрипти обслуговування .

mw-config/

Цей каталог є точкою входу для Веб-інсталятора, який нові адміністратори можуть використати для інсталяції своєї вікі. Це допомагає налаштувати вікі та створити схему бази даних.

resources/

Цей каталог містить ресурси фронтенду (JavaScript і CSS), керовані ResourceLoader .

skins/

Сюди встановлюються скіни MediaWiki. Для встановлення шкірки її початковий код розміщується в підкаталозі тут (як правило, шляхом розпаковування tarball або клонування початкового коду з Git). Потім, для увімкнення шкірки її слід завантажити з LocalSettings.php , як правило, викликавши wfLoadSkin().

Див. також Комплектні розширення та скіни .

tests/

Містить модульні, інтеграційні та наскрізні тести.