Nápověda:AllPages

This page is a translated version of the page Help:All pages and the translation is 100% complete.
PD Poznámka: Úpravou této stránky souhlasíte s uvolněním vašeho příspěvku pod licencí CC0. Více informací získáte na stránce nápovědy veřejné domény. PD

Speciální stránka Special:AllPages, v české verzi MediaWiki naprosto zvrhle pojmenovaná Speciální:Všechny stránky je speciální stránka, která filtruje všechny stránky wiki, na základě jmenného prostoru a počátečního, resp. i koncového řetězce jejich názvu. Výsledek vrací setříděný podle abecedy.

Dostanete se na ni přes link Special:AllPages. Na výsledek který vrací stránka nemá vliv žádná volba z uživatelského nastavení.

Transkluze

Tuto speciální stránku lze využít při transkluzi. Předávané parametry se oddělují podobně jako u šablon znakem | (svislítko). Lze ale použít také znak /, kterým lze nahradit parametr from. Následujícím řetězcem pak bude začínat výpis všech stránek, podle abecedy, až po tu poslední.

{{Special:AllPages/Foobar}}

Pokud bude v tomto případě začátek parametru shodný s názvem některého existujícího jmenného prostoru ve vaší wiki, následovaným dvojtečkou, použije jej stejně, jako by byl předán parametr namespace:

{{Special:AllPages/Help:}}

A text následující za dvojtečkou se použije jako parametr from:

{{Special:AllPages/Help:Foobar}}

Následující parametry mění chování výstupu a mohou být specifikovány na konci, oddělené svislou čarou (|):

parametr typ hodnoty popis
from string Začátek výpisu stránky (v abecedním pořadí)
to string Konec seznamu stránky (v abecedním pořadí)
namespace string Vypsat pouze stránky z konkrétního jmenného prostoru
hideredirects string Skrýt přesměrování ve výpisu stránky