Шаблон:Заглавие за нагодувања за поставување на МедијаВики

This page is a translated version of the page Template:CS cat header and the translation is 100% complete.

Оваа категорија ги опфаќа сите нагодувања за поставување на МедијаВики воведени во верзијата CS cat header.