Структуровані дані у Вікімедіа/Розсилка новин/5

This page is a translated version of the page Structured Data Across Wikimedia/Newsletter/5 and the translation is 100% complete.
Languages:

Ласкаво просимо до розсилки новин про Структуровані дані у Вікімедіа (SDAW)! Ви можете оновини свою підписку на розсилку у будь-який час. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, будь ласка, дайте нам знати!

Новини щодо покращень пошуку

Ми опублікували нову сторінку проєкту на Mediawiki.org, де описані останні новини щодо проєкту покращень пошуку, який використовуватиме структурований вміст, щоб дати користувачам можливість більш дружнього й ефективного пошуку і знаходження контенту у Вікіпедіях.

Проєкт звертає увагу на поточні проблеми, з якими можуть стикатися читачі й користувачі, особливо у нових Вікіпедіях, під час пошуку релевантних статей чи вмісту. Серед потенційних причин ми визначили поточне фокусування на наявному функціоналі пошуку співпадінь у статтях, але також розглянули як можливі перешкоди лінгвістичні фактори і недосвідченість при використанні сторінки Спеціальна:Пошук.

Ми опублікували початкові макети кількох покращень, які плануємо зробити. Тут може йтися про такі речі як стилістичні покращення інтерфейсу сторінки Спеціальна:Пошук і створення панелі швидкого перегляду для кожного результату, яка показує основну інформацію й інтервікі-посилання, пов'язані з цим результатом.

Покращення вражень від пошуку через інструмент/додаток

У рамках проєкту ми б хотіли попрацювати із зацікавленим підрядником над розробкою і втіленням інструменту чи додатка, що експериментує з використанням структурованих даних/вмісту для покращення досвіду пошуку в одній чи кількох Вікіпедіях. Будь ласка, зв'яжіться з Саннітою, якщо ви зацікавилися цією можливістю.

Чекаємо на ваші відгуки!

Відгуки про проєкт завжди є і будуть бажаними. Нам особливо цікаві ваші ідеї і ми раді будемо прочитати на сторінці обговорення, що ви думаєте про проєкт, а особливо про такі відкриті питання:

  1. Що ви думаєте про підходи, описані вище?
  2. Чи ці зміни якось впливають на хід роботи дописувача, на вашу думку? Якщо так, то як?
  3. Чи помічний вам вміст у швидкому перегляді? Якщо так, то як би ви його використовували?
Про розсилку новин

Ця розсилка виходить лише тоді, коли є що обговорити чи оголосити, і ми плануємо оголошувати її в такий спосіб, що не втручається на вашу сторінку обговорення (себто, через сповіщення). Якщо ви хочете отримувати її на сторінку обговорення, дайте нам знати.

Розкажіть нам, що ви думаєте, на сторінці обговорення проєкту. Якщо у вас є прямі запитання, ви також можете написати на мою сторінку обговорення.

До нових зустрічей текстом і наживо!

-- Sannita (WMF) (talk)