Získejte pomoc či radu od profesionálních vývojářů

This page is a translated version of the page Professional development and consulting and the translation is 100% complete.

Tato stránka je určena k tomu, aby vám pomohla najít odbornou pomoc (vývojáři, nezávislí pracovníci) s vaší wiki, pokud ji potřebujete. Seznamy nejsou vyčerpávající. Pokud si myslíte, že byste na stránce měli být uvedeni vy nebo vaše společnost, můžete sami přidat kontakt.

Individuální profesionální vývojáři a konzultanti

Jméno Město Země Kontaktní informace Poznámka
Adnan Saleem Sandhila Lahore Pákistán adnansandhila gmail.com Zajímá mě vývoj wiki a potenciál tohoto softwaru, inspiruji se jeho aplikací jako wikipedie, a tak mohu podpořit implementaci jakýchkoli inovativních nápadů od vás pomocí softwaru media wiki
Aleš Kapica Praha Česká republika E-Mail Wikimedian od roku 2004, IT Linux administrátor pro katedry DCE a DC ČVUT v Praze. Autor rozšíření AccessControl a správce EImage . Správce pro department wiki (běží nepřetržitě od roku 2008) a TheWoodcraft.Org (začátek 2013). Zkušenosti s vícejazyčným používáním MediaWiki, šablon atd. Překladatel a správce překladů MediaWiki.org od roku 2019.
Andreas Jonsson Švédsko andreas.jonsson kreablo.se Vývojář se zkušenostmi z vývoje rozšíření pro MediaWiki. Podrobnosti viz CV. Najato přes Kreablo AB.
Anton Krom Galicia Španělsko Firemní řešení wiki. Jedeme bez papíru. Sémantika, kódování, stahování, integrace, poradenství a konzultace. Zpětná vazba od klientů je zde.
Bernhard Krabina Vídeň Rakousko berhard.krabina km-a.net Konzultant a implementátor sémantické MediaWiki. Expert na znalostní management a otevřená data.
David Gómez Katalánsko Španělsko dvdgmz gmail.com Správce nebo vývojář: Experimenta_wiki, EOI wiki,Viquilletra, GRFwiki, Soup of Stones, Thanatopedia & HKp wiki ... Dovednosti: Nastavení a údržba sémantické MediaWiki se sémantickými formami. Navrhování šablon, formulářů a nástrojů pro spolupráci.
Daniel A. R. Werner Berlín Německo daniel.a.r.werner gmail.com Profesionální vývoj MediaWiki, Semantic MediaWiki a Wikibase (software Wikidata). Zaměření na nastavení a poradenství v oblasti Semantic MediaWiki a Wikibase. Jeden z prvních vývojářů Wikidata. O mé práci.
Edward Chernenko Rusko edwardspec gmail.com Nová rozšíření a poradenství. Vývojář Rozšíření:Moderation a Extension:AWS
Florence DEVOUARD Marseille Francie fdevouard anthere.org Školení na MediaWiki ze sociální perspektivy. Konference a workshopy související s úvahami ve wiki projektech. Editor WikiFundi (řešení založené na mediawiki pro offline úpravy). http://www.devouard.org
Igor Absorto Grenoble Francie igor absorto.dev Instalace MediaWiki s Linuxem, zálohování, migrace, údržba, šablony, skripty a rozšíření na míru. absorto.dev
Sophivorus Buenos Aires Argentína schenonef gmail.com Instalace, konfigurace, aktualizace, zálohy, migrace, vzhledy, šablony, rozšíření, opravy, hacky, cokoliv.
Jan Steinman Jan bytesmiths.com Zkušenosti s rozšířením a vývojem vzhledu a organizačním poradenstvím.
Jay Prakash - Indie 0freerunning gmail.com Jay je konzultant a vývojář MediaWiki na plný úvazek, který má zkušenosti s vytvářením a nasazováním rozšíření a vzhledů MediaWiki, migrací staré wiki na novou verzi wiki, vytvářením šablon a strukturovaných dat pro obsah a mnoha dalšími. V minulosti byl programovým stážistou Google pro Wikimedii a v současnosti je vedoucím vývojářem v Indic-TechCom.
Jeroen De Dauw Berlín Německo jeroendedauw gmail.com Jeroen je technickým ředitelem Professional Wiki. Od roku 2009 vyvíjí MediaWiki, Semantic MediaWiki a rozšíření. Během této doby pracoval pro několik společností po celém světě, včetně Google a Wikimedia Foundation. Jeroen pracuje pro Wikimedia Deutschland od roku 2012, kde byl součástí původního týmu Wikidata a nyní zastává pozici softwarového architekta.
John McClure Port Townsend WA USA jmcclure hypergrove.com zkušenosti s mnoha rozšířeními MediaWiki a Semantic MediaWiki. projektový manažer, ontolog a grunt kodér.
Jos van der Ven Nizozemsko info vflashdesign.nl Vývojář Milieuhulp, WikiFair, NederWiki. Dovednosti: Sémantická MediaWiki, Sémantické formy, Wiki vzhledy, rozšíření MediaWiki.
Karsten Hoffmeyer Berlín Německo karsten professional.wiki Karsten je organizační ředitel Professional Wiki. Od roku 2009 spravuje wiki pomocí MediaWiki a souvisejících rozšíření a je projektovým manažerem Semanic MediaWiki. Během této doby poskytl MediaWiki hosting a služby mnoha společnostem a organizacím po celé Evropě. Karsten pracuje na WikiHoster.net od roku 2011 jako její vlastník.
Lia Veja Cluj-Napoca, Berlín, Londýn Rumunsko, Německo, Spojené království lia.veja iris-semdata.com Může pomoci s datovým modelováním, správou dat, importem externích dat, integrací dat, propojenými daty, instalací wiki, návrhem vzhledu a vývojem vlastního rozšíření pro Semantic MediaWiki (příklad práce naleznete v rozšíření OfflineImportLexicon ). Pracuji přes Iris SemData
Manuel Schneider Tripoint D-F-CH Německo E-Mail Wikimedian od roku 2004, povoláním IT inženýr. Dělám spoustu věcí na MediaWiki pro několik kapitol Wikimedie, pro své vlastní i externí projekty jako konzultant. Pro svou každodenní práci vedu malou serverovou hostingovou společnost.
Mark A. Hershberger Lancaster, PA USA mah nichework.com Poradce pro společnosti z Fortune 50, lékařské neziskové organizace a malé projekty. Pomáhám organizacím přizpůsobit jejich vlastní rozšíření novým verzím MediaWiki. Integrovat organizační autentizační systémy s MediaWiki. Odstraňovat a řešit problémy s jejich wiki. Spoluzakladatel a prezident uživatelské skupiny MediaWiki Stakeholders . Vývojář pro různá rozšíření včetně SemanticMediaWiki a přispěvatel do MediaWiki. Člen týmu správy vydání MediaWiki (1.19-1.24). Bývalý Bugmeister pro Wikimedii.(2011-2012)
Michele Fella Milán Itálie michele.fella gmail.com Instalace, návrh a přizpůsobení MediaWiki a rozšíření.
Narayanan K Čennaj Indie 7narayan gmail.com Vývoj rozšíření, instalace, modernizace, údržba atd.
Nicolas NALLET Paříž, Besançon Francie contact semantiki.fr Konzultant MediaWiki a Semantic MediaWiki provozující Wiki Valley (dříve Sémantiki.fr)
Niklas Laxström Finsko niklas.laxstrom gmail.com Poradenství MediaWiki (zatím univerzity, veřejné subjekty atd.)
Nischay Nahata Bangalore Indie Nischayn22 gmail.com Zkušenosti s tvorbou a vývojem rozšíření. Pracoval na rozšířeních Semantic MediaWiki, Mapách atd. Více na User:Nischayn22
PaulGu Wiki paul paulgu.com Paul Gu je vývojář vzhledu, šablon a rozšíření MediaWiki a nabízí přizpůsobení vzhledu MediaWiki, integraci vzhledu, integraci webových stránek, instalaci rozšíření MediaWiki, SEO atd.
Pavel Dvorak Liberec Česká republika e-mail Expert na Python a webový programátor se zkušenostmi s MediaWiki, jejím API a přístupem k Pythonu. Vývojář nástrojů Pythonu pro práci s MediaWiki. Profesionální uživatel Linuxu a Windows. Také do šablon Wikicode, modulů Lua, gadgetů jQuery a všeho ostatního o wiki MediaWiki.
Raja Naik Mumbai Indie raajanaik gmail.com Jsem expert PHP programátor a specializuji se na vývoj vlastních rozšíření a vzhledů. Provádím také instalace, aktualizace a obecné konzultace k MediaWiki.
Russell John Dhaka Bangladéš russell ekushey.com Poskytuje poradenství, nastavení/konfiguraci, přizpůsobování, programování, školení pro MediaWiki.
rxy Osaka Japonsko mediawiki-support rxy.jp (V současné době pouze s japonskymi zprávami) Instalace jádra MediaWiki, konfigurace a vývoj rozšíření. Jsem přispěvatelem jádra MediaWiki (moje jméno najdete v Special:Version/Credits) a inženýra kybernetické bezpečnosti.
Saqib Iqbal Londýn Spojené království siqbalbaloch gmail.com Nastavení nového webu založeného na wiki, vývoj rozšíření, instalace, vylepšení uživatelského rozhraní a všechny problémy související s MediaWiki
Sébastien DROUIN Nice Francie sd devsd.info Instalace, aktualizace, návrh a přizpůsobení MediaWiki a rozšíření, sysadmin a vývojář
Seb35 Rennes Francie seb35 seb35.fr Konzultant MediaWiki, dlouholeté zkušenosti s MediaWiki, technické (sysadmin) i uživatelsky
TiagoFerreira Portugalsko info tiagoferreira.nome.pt MediaWiki a Semantic MediaWiki konzultant pro intranetová podniková prostředí, od správy informací po správu znalostí. Vestavěná řešení s vlastním hostitelem pro SOHO a SMB s QNAP.
Vedmaka Tbilisi Gruzie god.vedmaka gmail.com Vývoj rozšíření Mediawiki a Semantic MediaWiki, konfigurace enginu.
Vitaliy Klymets Ukrajina vitaliklymets gmail.com Instalace, konfigurace, aktualizace, zálohování, migrace, šablony, rozšíření.
Yury Katkov Saint Petersburg Rusko katkov.juriy gmail.com Práce MediaWiki a Semantic MediaWiki: nastavení, konfigurace, poradenství a konzultace
Zoran Dori Srbsko zorandori4444 gmail.com Všechny úlohy MediaWiki, jako je nastavení, konfigurace, aktualizace, konzultace, podpora a další údržbářské práce.

Společnosti, které poskytují řešení a podporu pro MediaWiki

Jméno Město Země Kontaktní informace Poznámka
ArchiXL Nizozemsko info archixl.nl ArchiXL je nezávislá poradenská společnost specializující se na podnikovou a IT architekturu. Pomáhají podnikům a vládě organizovat jejich informace a vytvářet potřebné informace. Zaměřují se na organizace ve veřejném a finančním sektoru. V rámci kurzu ArchiXL nabízejí školení v oblasti architektury.
BairesDev San Francisco, Kalifornie USA info bairesdev.com BairesDev je nejrychleji rostoucí společností zabývající se technologickými řešeními v Latinské Americe. Poskytujeme komplexní dodávky softwaru a poradenství MediaWiki v globálním měřítku pro společnosti všech velikostí, od začínajících až po některé z největších společností na světě. Pro více informací navštivte naši webovou stránku: https://www.bairesdev.com/
BitNami poskytuje přednastavenou instalaci MediaWiki pro použití s VMware vFabric™ Application Director
BorderCloud Paříž Francie karima.rafes bordercloud.com Poradenství/školení/hostování souvisejících dat o různém softwaru včetně MediaWiki a WikiBase (WikiData).
BreezyOps Albuquerque, NM USA drobbins breezyops.com Specializace na vysoce provozovaná nasazení MediaWiki v cloudu nebo na fyzickém hardwaru (Load balancer, MySQL Cluster), weby MediaWiki s podporou Cargo, integrace LDAP.
CiviHosting USA help civihosting.com CiviHosting je hostingová firma specializující se na Mediawiki se servery v USA a Evropě. Služby zahrnují nepřetržitou podporu, denní zálohování, vizuální editor a také školení a konzultace.
systemsforpeople Kanada infoweb_2019 systemsforpeople.com, User:David Mason Rozsáhlé používání [$ URL sémantické MediaWiki] pro univerzitní výzkum, kulturní místa. Přehledy zdarma, probíhající školení, vlastní front ends.
DIQA Karlsruhe Německo info diqa-pm.com
Kontaktní stránka (angličtina)
Kontaktní stránka (němčina)
Konzultace a vývoj pro MediaWiki, Semantic MediaWiki, SharePoint.
Profesionální softwarové produkty pro správu znalostí Datawiki, správa informací ve SharePoint a propojená data.
Doalogue Tel Aviv Israel contact page Dialogue je společnost zabývající se řízením znalostí a poradenstvím. Nabízíme organizační/obchodní wiki řešení: Nastavení, implementace a školení intranetových a internetových wiki, vývoj backendu a frontendu (vzhled). Spravujeme Doalogue wiki, newsseminar a mnoho dalších wikin.
Dokit Paříž Francie contact dokit.io Poradenství v oblasti Mediawiki, vývoj rozšíření, návrh vzhledu, integrace sémantické MediaWiki a PageForm a hosting.
  • Vývojář Dokit, platformy založené na MediaWiki, která společnostem umožňuje vytvářet, spravovat a sdílet digitální pracovní pokyny a vizuální dokumentaci.
  • Vývojář Wikifab, wiki umožňující komukoli sdílet DIY výtvory se světem.
Energypedia Consult GmbH Eschborn Německo support energypedia-consult.com Poradenství pro webové monitorovací a projektové platformy (WebMo), software pro správu znalostí a databáze.
End Point Corporation USA Poradenství MediaWiki: řešení problémů, vlastní rozšíření, integrace Postgres, SphinxSearch
EvolvNet Portland USA djm evolvnet.com - Dave Myers EvolvNet navrhuje, buduje a spravuje portály, komunity, informační centra a intranety založené na platformě MediaWiki.
Frequenze Software Itálie info frequenze.it Andrea Ganduglia Vývoj webových stránek, systémové poradenství atd. pro otevřené aplikace. Spolupracujeme s několika společnostmi a veřejnými institucemi, také s intranetem MediaWikis. Hlavní problémy, které hlásí, integrace autentizace a opětovné použití analyzátoru/syntaxe mimo wiki.
gesinn.it GmbH & Co. KG Schwarzenfeld, Řezno Německo solutions gesinn.it Řešení MediaWiki podnikové třídy:

Nastavení, přizpůsobení, programování, konzultace a školení.

Hallo Welt! Regensburg Německo info hallowelt.com MediaWiki konzultace, školení, nastavení/konfigurace, přizpůsobení a programování.
Vývojář [1] MediaWiki.
Iris-SemData Rumunsko, Spojené království Lia Veja Sémantický web a sémantická MediaWiki konzultace, implementace, podpora, školení, analýza velkých dat, strojové učení, algoritmy AI.
KM-A Knowledge Management Associates Vídeň Rakousko bernhard.krabina km-a.net Semantická MediaWiki a Wikibase/Wikidata poradenství, implementace, podpora a školení. Správa dat, informací a znalostí.
Kreablo AB Švédsko http://www.kreablo.se/x/bin/view/Ext/Kontakt MediaWiki a XWiki poradenství, implementace, školení
masterssystems Serverhosting & -Management Tripoint D-F-CH Německo E-Mail Wikimedian od roku 2004, povoláním IT inženýr. Dělám spoustu věcí na MediaWiki pro několik kapitol Wikimedie, pro své vlastní i externí projekty jako konzultant. Pro svou každodenní práci vedu malou serverovou hostingovou společnost.
MediaWiki Beratung Německo rs mediawiki-beratung.de or User:Raymond Konzultace MediaWiki
Mediawiki4Intranet Rusko vitalif yourcmc.ru Udržuje Mediawiki4Intranet, distribuci MediaWiki s 75 rozšířeními vhodnými pro podnikové intranetové wikiny.
MWUsers Phoenix, AZ USA Contact form MWUsers poskytuje kromě naší platformy podpory komunity plně spravovaný hosting MediaWiki, profesionální podpůrné služby a vlastní vývoj.
MyWikis Consulting USA sales mywikis.com

Talk to our sales team

MediaWiki je mocný nástroj, který lze použít pro jakoukoli část vaší organizace. Jsme tu, abychom vám pomohli zjistit, jak jej nejlépe integrovat do vaší organizace. Kromě našich hostingových služeb jsou zde konzultační služby MyWikis, které vám pomohou zajistit, aby vaše wiki fungovala pro vaši společnost. Balíčkové slevy jsou poskytovány klientům, kteří používají MyWikis pro hostování wiki. S více než 10 lety zkušeností s MediaWiki a téměř 10 lety jako společnost jsme schopni poskytovat výsledky pro cokoli, postavené na časem prověřených odborných znalostech. Více informací na našem webu
NobleProg
Školení MediaWiki UK
Školení MediaWiki PL
Kurzy MediaWiki USA
Kurzy MediaWiki CN
Spojené království, Polsko, USA

Čína

bernard.szlachta nobleprog.co.uk

info nobleprog.com

specializujeme se na školení a poradenství týkající se různého softwaru včetně MediaWiki
Open Technology Group info otg-nc.com IT školení včetně kurzů správy MediaWiki a správy obsahu pomocí MediaWiki
Open Tech Strategies, LLC New York / Chicago USA info opentechstrategies.com Vlastní vývoj open source založený na MediaWiki. Příklady najdete na stránkách Torque, Torque Sites, ActivityLog, TeamComments, SimpleBook a SimpleFavorites.
OpenFox.io Tel Aviv Izrael office openfox.io OpenFox.io je platforma pro organizační wikiny založená na MediaWiki. Vyvinuli jsme a udržujeme interní organizační wikiny a také otevřené znalostní portály, jako jsou Sheatufim, Haogdan a Matana (Education.gov).
PediaPress Mainz Německo development pediapress.com online služba, která vám umožní vytvářet přizpůsobené knihy z obsahu wiki
vyvinul a udržuje některá rozšíření, jako je Collection
Professional Wiki Berlín Německo info professional.wiki
Kontaktní stránka (angličtina)
Kontaktní stránka (němčina)
Vysoce kvalitní služby veteránů MediaWiki Jeroen De Dauw a Karsten Hoffmeyer.

Poskytujeme spravovaný hosting MediaWiki, vlastní vývoj, profesionální podporu, školení, poradenství, aktualizace softwaru a další.

Return on Intelligence Filadelfie, Sant Petersburg, Riga USA, Rusko, Lotyšsko Outsourcovaný vývoj softwaru, komerční softwarová řešení. Velké podnikové projekty využívající MediaWiki, její rozšíření a technologie Semantic MediaWiki pro poskytování systémů pro správu znalostí.
Richard Carter Consultancy
Alternative: Earl Grey & Battenburg
Spojené království Twitter:  RCConsultancy
User:Earlgreybattenburg / User:Rcconsultancy
Poradenství a vývoj vzhledu MediaWiki, školení Drupal, Inkspace, OpenCommerce
autor Vývoj vzhledů MediaWiki
práce na vzhledu HTML5 MediaWiki a responzivním vzhledu MediaWiki.
Sémantiki Francie Contact page, Nicolas Nallet MediaWiki poradenství, implementace, podpora, vzdálená správa
Wiki Valley Francie contact wiki-valley.com Poradenství, podpora a školení MediaWiki. Hosting soukromých wikin.

MediaWiki poradenství, podpora a školení. Hostování soukromých wikin.

Wiki.WerkVanBart Leiden Nizozemsko Zde kontaktujte Barta Mulckhuijse nebo User:Bmulckhu na této wiki Poradenství při profesionálních implementacích MediaWiki a Semantic MediaWiki.
WikiAhoi Vídeň Rakousko ahoi wikiahoi.at Správa znalostí pomocí Semantic MediaWiki pro firmy. Poradenství, koncepce, školení.
Wikibase Solutions Rotterdam, Oosterhout Nizozemsko info wikibase-solutions.com
Contact page
Přední poskytovatel podnikových řešení v oblasti aplikací (nabízí poradenství, vývoj, implementaci, školení, údržbu a podporu). Používání MediaWiki, Semantic MediaWiki a dalších platforem/rámců. Zkušenosti s AWS, Azure a ElasticSearch. Máme spokojenou celosvětovou klientelu ve veřejném i soukromém sektoru. Silná přítomnost v USA a západní Evropě.
WikiHoster.net Berlín Německo Karsten Hoffmeyer
→ kontakt wikihoster.net
Kontaktní stránka
MediaWiki a Semantic MediaWiki poradenství, implementace, nastavení, podpora, školení a také hosting.
WikiTeq Boca Raton, FL USA Contact the WikiTeq team Kompletní řešení MediaWiki, včetně nastavení webu, vývoje rozšíření, vývoje vzhledu, sémantických technologií, hostování a nepřetržité podpory. V čele s Ike Hechtem.
WikiVote Moskva, Dubna, Sankt Peterburg, Nizhny Novgorod Rusko Katkov Yury katkov.juriy gmail.com vývoj produktů pro kolaborativní řízení znalostí, předpovědi, cestovní mapy, úpravy strukturovaných dokumentů (standardy, vize, strategie, partnerské dohody) pomocí MediaWiki + Semantic MediaWiki jako základní platformy. Legislativní crowdsourcing, většinou pro vlády a organizace
WikiWorks USA Yaron Koren, yaron wikiworks.com MediaWiki poradenství, instalace, návrh vzhledu, nastavení datové struktury, hosting a vývoj. Pod vedením Yarona Korena, autora Práce s MediaWiki.


Discord

Na MediaWiki Discord je kanál #professional-services, na který můžete zveřejnit, aby lidé věděli, že hledáte vývojáře MediaWiki.

Související odkazy