Template:Warning/cs

This page is a translated version of the page Template:Warning and the translation is 100% complete.

Varování Varování:

Template documentation

Použití

Tuto šablonu lze použít dvěma možnými způsoby:

  1. Bude-li však text upozornění příliš dlouhý, bude zalomený pod ikonu.
  2. K odsazení bloku textu použije tabulku.

Způsob 1

Zobrazí ikonu s vykřičníkem následovanou textem Varování:. Za ní může následovat cokoliv chcete text/obrázek/wikikód.

Wiki kód:

{{warning}} Tohle nedělejte!

Varování Varování: Tohle nedělejte!

Způsob 2

Při následujícím použití je text předán jako parametr šabloně, která pro zarovnání bloku textu vůči ikoně interně využívá tabulku.

Wiki kód:

{{warning|1=Toto je opravdu dlouhý popis, který je dostatečně rozvláčný pro to, aby se přelil na další řádek (pokud teda nemáte opravdu velkou obrazovku!). Za normálních okolností by omezená šířka okna způsobila, že se text zalomí kolem ikony, ale protože jsme tento text předali jako parametr, šablony, co používá tabulku, bude text zalomený do buňky vpravo a v buňce nalevo zůstane pouze ikona, takže odsazení bloku textu bude rovnoměrné, bez zalomení řádky pod ikonu.}} 
Varování Varování: Toto je opravdu dlouhý popis, který je dostatečně rozvláčný pro to, aby se přelil na další řádek (pokud teda nemáte opravdu velkou obrazovku!). Za normálních okolností by omezená šířka okna způsobila, že se text zalomí kolem ikony, ale protože jsme tento text předali jako parametr, šablony, co používá tabulku, bude text zalomený do buňky vpravo a v buňce nalevo zůstane pouze ikona, takže odsazení bloku textu bude rovnoměrné, bez zalomení řádky pod ikonu.