Reading/Web/Desktop Improvements/Quicksurvey-20-01-privacy/fa

This page is a translated version of the page Reading/Web/Desktop Improvements/Quicksurvey-20-01-privacy and the translation is 94% complete.

این اعلامیه چگونگی جمع‌آوری، استفاده و اشتراک‌گذاری اطلاعات دریافت شده از شرکت‌کنندگان نظرسنجی توسط ویکی‌مدیا را شرح می‌دهد.

لطفاً در نظر داشته باشید که این نظرسنجی از Qualtrics قدرت گرفته است، این به آن معناست که استفاده‌ی Qualtrics از اطلاعات شما بر پایه سیاست حریم شخصی و شرایط استفاده آن‌ها انجام می‌گیرد.

هدف نظرسنجی

ما از بازخورد شما قدردانی می‌کنیم! این نظرسنجی به ما کمک می‌کند عادت‌های کاربران را برای وب‌سایت دسکتاپ‌مان، برای توسعه امکانات جدید درک کنیم.

اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم

این نظرسنجی پاسخ‌هایی که شما به سوالات چندگزینه‌ای ارائه شده می‌پرسید را جمع‌آوری می‌کند. در کنار هر اطلاعاتی که در پاسخ‌های شما ارائه‌شده است، ما ممکن است اطلاعات جمع‌آوری شده دیگری مثل محل جغرافیایی شما، وضعیت ورودتان به وب‌سایت و زبانی که هنگام پر کردن نظرسنجی در ویکی‌پدیا از آن استفاده می‌کردید را مشاهده کنیم.

اشتراک‌گذاری و افشای اطلاعات

نتایج این نظرسنجی به شکل عمومی و به روش فوق به اشتراک گذاشته می‌شوند. داده‌های تجمیع‌شده در مورد پرسش‌هایی که پاسخ مشخص داشته‌اند در https://www.mediawiki.org/wiki/Reading/Web/Desktop_Improvements منتشر خواهند شد.

داده‌های خام فقط با کارکنان ویکی‌مدیا و پیمان‌کارانی که نیاز به پردازش این اطلاعات دارند و مسئولیت عدم‌افشا متوجه‌شان است به اشتراک گذاشته خواهد شد، به استثنای مواردی که در زیر توضیح داده شده است.

ما ممکن است هر داده‌ی جمع‌آوری‌شده را، چنانچه توسط قانون ملزم باشیم، و یا اجازه شما را داشته باشیم، و یا برای حفاظت از حقوقمان، حریم شخصی‌مان، امنیت‌مان، کاربران‌مان و عموم مردم، و یا هنگامی که برای اجرای شرایط استفاده یا هر سیاست دیگر ویکی‌مدیا بدان نیاز داشته‌باشیم افشا کنیم.

اطلاعات مهم

بنیاد ویکی‌مدیا یک سازمان جهانی متعهد به ترویج دانش آزاد و باز است. با ثبت پاسختان، شما اذعان می‌کنید که اطلاعات منتقل شده به بنیاد ویکی‌مدیا در خاک ایالات متحده جمع‌آوری، انتقال، ذخیره، پردازش، افشا و به هر شکل دیگری، همانگونه که در این اعلامیه حریم شخصی آمده است استفاده خواهد شد. شما همچنین اذعان می‌کنید که این اطلاعات ممکن است برای برآورده سازی اهداف ذکر شده، توسط ما از ایالات متحده به سایر کشورها منتقل شود، این کشورها ممکن است قوانین حفاظت از داده‌ای متفاوت و یا با سخت‌گیری کمتر از کشور شما داشته باشند.

ویکی‌مدیا اهمیت حریم شخصی کاربران را درک می‌کند. به همین دلیل، ما برای حفاظت از کاربرانمان در مقابل افشا و یا استفاده‌ی غیرمجاز از داده‌هایی که در اختیار داریم تلاش می‌کنیم. اطلاعات خام جمع‌آوری شده در این نظرسنجی ظرف مدت ۹۰ روز حذف، ناشناس‌سازی و یا تجمیع خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر رهنمود نگهداری داده‌های ما را ببینید.

اگر سوالی در مورد این نظرسنجی دارید یا مایلید اطلاعاتی که ارائه کرده‌اید تغییر یابند، به آن‌ها دسترسی پیدا کنید یا حذف شوند، لطفا با olga@wikimedia.org تماس بگیرید.

باز هم برای بازخوردتان سپاس‌گزاریم!

بنیاد ویکی‌مدیا

لطفاً در نظر داشته‌باشید چنانچه هر تفاوتی مابین معنی یا برداشت بین نسخه اصلی انگلیسی این اعلامیه حریم شخصی با نسخه ترجمه‌شده وجود داشته باشد، نسخه انگلیسی مقدم خواهد بود.