Читання/Веб/Стаціонарні покращення/Четверте випробування прототипу

This page is a translated version of the page Reading/Web/Desktop Improvements/Fourth prototype testing and the translation is 89% complete.
Outdated translations are marked like this.

У своєму минулому прототипі ми представили нове розташування змісту. Переважна більшість читачів та редакторів дали нам позитивні відгуки. Ця зміна означає виклик, який у своєму відгуку згадали багато редакторів: що робити з посиланнями на бічній панелі? Нижче подано нашу пропозицію того, що з цим робити. Ми поділили бічну панель на дві частини: вікінавігацію й інструменти сторінки, і перемістили інструменти сторінки на інший бік сторінки. Якщо вам цікаво, ви можете почитати докладніше про те, як ми до цього прийшли.

Інструкції

 1. Будь ласка, відкрийте прототип у новій вкладці (на стаціонарному комп'ютері чи ноутбуці).
 2. Створіть новий розділ на цій сторінці використовуючи форму нижче (її буде попередньо заповнено із запитаннями, на які треба відповісти).
 3. Заповніть Ваші відгуки про прототип в новоствореному розділі.

⚠ Пам'ятайте, що це прототип і посилання поза тестованим функціоналом не працюватимуть, а також, що можуть бути деякі інші помилки або приклади дивної поведінки, на які Ви наштовхнетесь.

⚠ На жаль, «форма для нового розділу» не сумісна з Візуальним редактором. Якщо Ви використовуєте Візуальний редактор, будь ласка, створіть новий розділ вручну та перекопіюйте туди питання для відгуку (перелічені нижче).

⚠ Під час тестування ми б хотіли, щоб ви зосередилися на новій презентації вікінавігації й інструментів сторінки. Проте відгуки та ідеї всіх типів і щодо будь-якої функціональності також вітаються.

ⓘ Якщо Ви надаєте перевагу надіслати відгуки поштою, будь ласка, надішліть їх Ользі Васільєвій за адресою olga wikimedia.org.

Попередній перегляд запитань для відгуку

 1. Знайдіть кнопки What links here («Посилання сюди») та Download as PDF («Завантажити як PDF»). Якщо у вас не виходить, дайте нам знати.
 2. Ми перемістили інструменти сторінки на інший бік сторінки (з протилежного боку від бічної панелі). Що ви думаєте про це нове розташування цих інструментів? Якщо вам це не до вподоби, скажіть нам, чому і що б вам сподобалось натомість?
 3. Зверніть увагу на нову бічну панель, над новим змістом. Як сказано в описі, ми поділили стару бічну панель на два меню: вікінавігацію й інструменти сторінки. Що ви думаєте про цей поділ? Чи є якісь елементи, які, на вашу думку, не в тому меню, де треба? Чи є елементи, яких бракує?
 4. Спробуйте згорнути, а тоді закріпити вікінавігацію (стару бічну панель). Як вам? Як гадаєте, це меню має бути за замовчуванням відкритим чи згорнутим? Пам'ятайте, вигляд цього меню зберігатиметься на різних сторінках. Якщо ви його згорнули, воно залишиться згорнутим.
 5. Спробуйте згорнути і тоді закріпити інструменти сторінки. Як вам?
 6. Ми також поміняли місцями рядок заголовка сторінки із рядком вкладок з кнопками дій. Що ви думаєте про такий порядок? Чи є у вас якісь застереження?
 7. Чи часто ви користуєтеся інструментами для підкованих користувачів? Якщо ні, можете пропустити це питання. Якщо так, натисніть на пташку у нижньому правому кутку під назвою Advanced tools, щоб увімкнути їх у прототипі. Ви побачите список посилань, на який нас надихнув скрипт MoreMenu. Як вам розташування цих інструментів відносно інших інструментів сторінки? Якщо вам це не подобається, то чи не могли б ви розказати, чому і що б ви хотіли натомість?
 8. Перейдіть на сторінку обговорення. Чи важливо для вас мати ідентичний доступ до інструментів сторінки на сторінках обговорення? Чи він має бути іншим? Якщо так, що то що, на вашу думку, ми маємо зробити з інструментами сторінки на сторінках обговорення?
 9. Наскільки широкий ваш екран зазвичай? Чи є у вас звичка зменшувати вікно, коли працюєте з проєктами Вікімедіа, щоб дивитись на кілька сторінок одночасно? Якщо так, то що ви думаєте про цей прототип у меншому розмірі вікна?
 10. Будь ласка, додайте будь-які фінальні думки, ідеї чи запитання.

Feedback