Reading/Web/Desktop Improvements/Fourth prototype testing/feedbackform/uk

 1. Знайдіть кнопки What links here («Посилання сюди») та Download as PDF («Завантажити як PDF»). Якщо у вас не виходить, дайте нам знати.
  ...
 2. Ми перемістили інструменти сторінки на інший бік сторінки (з протилежного боку від бічної панелі). Що ви думаєте про це нове розташування цих інструментів? Якщо вам це не до вподоби, скажіть нам, чому і що б вам сподобалось натомість?
  ...
 3. Зверніть увагу на нову бічну панель, над новим змістом. Як сказано в описі, ми поділили стару бічну панель на два меню: вікінавігацію й інструменти сторінки. Що ви думаєте про цей поділ? Чи є якісь елементи, які, на вашу думку, не в тому меню, де треба? Чи є елементи, яких бракує?
  ...
 4. Спробуйте згорнути, а тоді закріпити вікінавігацію (стару бічну панель). Як вам? Як гадаєте, це меню має бути за замовчуванням відкритим чи згорнутим? Пам'ятайте, вигляд цього меню зберігатиметься на різних сторінках. Якщо ви його згорнули, воно залишиться згорнутим.
  ...
 5. Спробуйте згорнути і тоді закріпити інструменти сторінки. Як вам?
  ...
 6. Ми також поміняли місцями рядок заголовка сторінки із рядком вкладок з кнопками дій. Що ви думаєте про такий порядок? Чи є у вас якісь застереження?
  ...
 7. Чи часто ви користуєтеся інструментами для підкованих користувачів? Якщо ні, можете пропустити це питання. Якщо так, натисніть на пташку у нижньому правому кутку під назвою Advanced tools, щоб увімкнути їх у прототипі. Ви побачите список посилань, на який нас надихнув скрипт MoreMenu. Як вам розташування цих інструментів відносно інших інструментів сторінки? Якщо вам це не подобається, то чи не могли б ви розказати, чому і що б ви хотіли натомість?
  ...
 8. Перейдіть на сторінку обговорення. Чи важливо для вас мати ідентичний доступ до інструментів сторінки на сторінках обговорення? Чи він має бути іншим? Якщо так, що то що, на вашу думку, ми маємо зробити з інструментами сторінки на сторінках обговорення?
  ...
 9. Наскільки широкий ваш екран зазвичай? Чи є у вас звичка зменшувати вікно, коли працюєте з проєктами Вікімедіа, щоб дивитись на кілька сторінок одночасно? Якщо так, то що ви думаєте про цей прототип у меншому розмірі вікна?
  ...
 10. Будь ласка, додайте будь-які фінальні думки, ідеї чи запитання.
  ...