Reading/Web/Desktop Improvements/Fourth prototype testing/feedbackform/fa

 1. پیوندهای «پیوندها به این صفحه» و «دریافت به‌صورت PDF» را پیدا کنید. اگر نتوانستید آنها را پیدا کنید، لطفا به ما اطلاع دهید.
  ...
 2. ابزارهای صفحه را به سمت دیگر صفحه (در مقابل نوار کناری) منتقل کرده‌ایم. نظر شما در مورد مکان جدید این ابزارها چیست؟ اگر خوشتان نیامد، لطفا دلیلش را به ما بگویید و چه چیزی را به جای آن ترجیح می‌دهید؟
  ...
 3. به نوار کناری جدید در بالای فهرست مطالب جدید دقت کنید. همانطور که در مقدمه ذکر شد، ما نوار کناری قدیمی را به دو نوار تقسیم کردیم: پیمایش ویکی و ابزار صفحه. نظر شما در مورد این تقسیم‌بندی چیست؟ آیا مواردی وجود دارد که فکر می‌کنید به اشتباه در نوار قرار گرفته‌اند؟ آیا مواردی وجود دارند که قرار داده نشده باشند؟
  ...
 4. کوچک کردن و سپس پین کردن پیمایش ویکی (نوار کناری قدیمی) را امتحان کنید. نظرتان چیست؟ به نظر شما این نوار باید به صورت پیش‌فرض باز باشد یا جمع شود؟ به یاد داشته باشید، وضعیت نوار بین صفحات ثابت خواهد بود. اگر آن را باز کنید، به شکل باز شده خواهد ماند.
  ...
 5. جمع کردن و سپس پین کردن ابزار صفحه را امتحان کنید. نظرتان چیست؟
  ...
 6. همچنین ترتیب نوار عنوان صفحه و نوار ابزار/نوار برگه صفحه را تغییر داده‌ایم. نظر شما در مورد این ترتیب قرارگیری جدید چیست؟
  ...
 7. آیا به طور مرتب از ابزارهای تخصصی کاربران استفاده می‌کنید؟ اگر نه، می‌توانید از این پرسش صرف نظر کنید. اگر بله، بر روی کادر انتخاب در گوشه سمت راست پایین به نام «ابزارهای پیشرفته» کلیک کنید تا آنها را در نمونه اولیه فعال کنید. فهرستی از پیوندها را خواهید دید که از نوار بیشتر الهام گرفته شده است. نظر شما در مورد قرارگیری این ابزارها با سایر ابزارهای صفحه چیست؟ اگر از آن خوشتان نیامد، لطفا دلیلش را به ما بگویید و اینکه چه چیزی را به جای آن ترجیح می‌دهید؟
  ...
 8. به صفحه بحث بروید. یکسان بودن ابزارهای صفحه در صفحات بحث تا چه حد دارای اهمیت است؟ آیا باید متفاوت باشد؟ اگر بله، به نظر شما چه تغییری در ابزارهای صفحه در صفحات بحث انجام دهیم؟
  ...
 9. پهنای صفحه نمایش شما معمولا چقدر است؟ آیا زمانی که از پروژه‌های ویکی‌مدیا برای مشاهده چندین صفحه در یک زمان استفاده می‌کنید، تمایل دارید پنجره خود را کوچک کنید؟ اگر چنین است، نظر شما درباره تجربه یک پنجره کوچکتر چیست؟
  ...
 10. لطفا هرگونه فکر، ایده یا سوالات نهایی خود را بنویسید.
  ...