Reading/Web/Desktop Improvements/Fourth prototype testing/feedbackform/cs

 1. Najděte možnosti "Odkazuje sem" a "Stáhnout jako PDF". Pokud se vám to nedaří, řekněte nám.
  ...
 2. Přesunuli jsme nástroje stránky na druhou stranu, než je postranní menu. Co si o tomto novém umístění myslíte? Pokud se vám nelíbí, uveďte prosím proč a co by se vám líbilo více.
  ...
 3. Soustřeďte se na nové postranní menu. Jak jsme napsali už v úvou, rozdělili jsme původní menu na dvě nová: navigační a nástroje stránky. Co si o tomto rozdělení myslíte? Jsou některé položky menu na špatném místě? Chybí vám nějaká tlačítka?
  ...
 4. Zkuste nejdříve zmenšit a poté připnout navigační menu (původní postranní menu). Co si o tom myslíte? Mělo by být menu ve výchozím stavu otevřené nebo zmenšené? Systém si bude poslední stav menu pamatovat – pokud menu jednou zmenšíte, zůstane zmenšené, dokud jej znovu nezvětšíte.
  ...
 5. Zkuste nástroje stránky napřed zmenšit a poté připnout nahoru. Co si o tom myslíte?
  ...
 6. Změnili jsme pořadí názvu stránky a editačních záložek. Co si o této změně myslíte? Máte k ní nějaké připomínky?
  ...
 7. Pokud nástroje pro pokročilé uživatele nepoužíváte často, můžete tuto otázku přeskočit. V opačném případě zaškrtněte políčko "Pokročilé nástroje" v pravém dolním rohu, abyste tyto nástroje v prototypu aktivovali. Uvidíte poté seznam odkazů inspirované skriptem MoreMenu. Co si myslíte o umístění těchto odkazů? Pokud se vám nelíbí, uveďte prosím, proč a jaké umístění by se vám líbilo více.
  ...
 8. Přejděte na diskusní stránku. Je pro vás důležité mít nástroje stránky i na diskusních stránkách? Mělo by něco fungovat jinak? Co myslíte, že bychom s nástroji stránky měli udělat na diskusích?
  ...
 9. Jak velká je obvykle vaše obrazovka? Používáte občas Wikipedii otevřenou ve zmenšeném okně, abyste mohli vidět více stránek najednou? Pokud ano, co si o použitelnosti návrhu v menším okně myslíte?
  ...
 10. Přidejte prosím jakékoliv vaše úvahy, nápady nebo otázky.
  ...