Help:Встановлення та зняття захисту сторінки

This page is a translated version of the page Help:Protecting and unprotecting pages and the translation is 100% complete.
PD Зверніть увагу! Коли Ви редагуєте цю сторінку, то погоджуєтесь робити свій внесок під ліцензією CC0. Детальніше про умови ліцензії можна дізнатися на сторінці довідки.
PD

Protecting and unprotecting pages є простою операцією, яка тим не менше доступна лише тим, хто має дозволи адміністратора чи ширші.

За наявності дозволу, ви можете позначати сторінки як захищені за допомогою вкладки "Protect" (чи "Protect" у спадному меню теми оздоблення Vector), залишивши при цьому коментар (стисле викладення причини встановлення захисту).

На сторінку може бути встановлено захист з різних причин. На публічних вікі-проектах захищують сторінки, які регулярно піддаються вандалізму чи яким вандалізм завдасть надзвичайно суттєвої шкоди. На корпоративних вікі-проектах захищають сторінки, які містять інформацію, що затверджена керівництвом або очікує на нього. Проте, є багато гарних причин не захищати сторінки. Наприклад, це може перешкоджати корисному внеску користувачів, на які це вплинуло. Як адміністратор, Ви повинні робити це вибір, і використовувати свої права відповідним чином.