Розширення:Renameuser

This page is a translated version of the page Extension:Renameuser and the translation is 90% complete.
Це розширення постачається з MediaWiki 1.18 і вище. Отже, вам не треба завантажувати його знову. Проте ви все одно повинні дотримуватися інших наданих інструкцій.
Довідка про розширення MediaWiki
OOjs UI icon advanced-invert.svg
Renameuser
Статус релізу: стабільний
SpecialRenameuser.png
Реалізація User identity , Special page , Hook
Опис Надає спеціальну сторінку, яка дозволяє перейменовувати облікові записи користувачів
Автор(и) Ævar Arnfjörð Bjarmasonобговорення
Найновіша версія Постійне оновлення
MediaWiki 1.25+
PHP 5.4+
Зміни в БД No
Ліцензія GNU General Public License 2.0 or later
Завантажити
README
 • renameuser
Translate the Renameuser extension if it is available at translatewiki.net

Переглянути використання

Issues Open tasks · Report a bug

Renameuser надає спеціальну сторінку, яка дозволяє авторизованим користувачам перейменувати свої облікові записи Це призведе до оновлення історій сторінок і тоу подібному Якщо ви хочете перейменувати обліковий запис "на" іншого, вже існуючого, вам знадобиться розширення, яке коштує User Merge and Delete .

Установка

 • Завантажте і розмістіть файли в каталозі з назвою Renameuser у вашій extensions/ папці.
 • Додайте такий код унизу вашого LocalSettings.php:
  wfLoadExtension( 'Renameuser' );
  
 •   Готово – Перейдіть до Special:Version вашої вікі, щоб переконатися, що розширення встановлено успішно.

Користувачам, які використовують MediaWiki 1.24 або раніші:

Наведені вище інструкції описують новий спосіб встановлення цього розширення за допомогою wfLoadExtension(). Якщо вам треба встановити це розширення на попередніх версіях (MediaWiki 1.24 і раніші), замість wfLoadExtension( 'Renameuser' ); вам потрібно використати:

require_once "$IP/extensions/Renameuser/Renameuser.php";

Використання

 1. As a bureaucrat, access the Special:Renameuser page
 1. Введіть ім'я користувача, яке буде перейменовано, і бажане нове ім'я, увімкніть параметри для переміщення сторінок користувача / розмов і їх підсторінок, а також створіть перенаправлення за бажанням та натисніть "OK"

Користувача буде перейменовано, і (якщо буде позначено відповідну опцію) буде переміщено на його сторінку, сторінку обговорення користувача та всі їхні підсторінки.

Здатність цього розширення переміщати підсторінки користувачів не залежить від " move-subpages 'userright. Кількість переміщених підсторінок не обмежується параметром $wgMaximumMovedPages . Розширення також перемістить всі css, js і захищені переміщенням сторінки.


Можна надати іншим групам право перейменувати користувачів, наприклад:

$wgGroupPermissions['sysop']['renameuser'] = true;

Примітки

 • Якщо встановлено CentralAuth , то ви отримаєте попередження, а якщо ви спробуєте перейменувати локального користувача з облікового запису, приєднаного до глобального облікового запису, або до імені користувача, зарезервованого глобальним обліковим записом; буде встановлено прапорець для перейменування (це вимагає обережності). Можливо, вам слід використати вбудовані Special:GlobalRenameUser і Special:GlobalRenameRequest/Special:GlobalRenameQueue у CentralAuth.
 • Ви не зможете перейменовувати користувачів до недійсних імен користувачів (що не співпадає з іменами користувачів, які відповідають чорному списку, але включають, наприклад, зарезервовані імена користувачів ).
 • Due to a bug, you can't rename the same account from where you're performing the rename (task T267477).

Use the command line maintenance script to do the rename, or use a different account to do the rename.

Технічні примітки

Це розширення вводить і викликає гачок RenameUserComplete для повідомлення інших розширень перейменувань користувачів.

Часті запитання

Кількість сторінок користувача, які вичерпали час, перевищили їх з користувача: підписка користувача / користувача ... до користувача: B / subpage ... Що мені робити зараз?

Ви не можете виправити ситуацію, негайно намагаючись знову перейменувати користувача A на користувача B, оскільки він просто скаже: "Користувач" User A "не існує." Щоб виправити ситуацію, перейменуйте користувача B на користувача A, після того як ви знімете прапорець "Перемістити сторінки користувача та сторінки розмови (та їх підсторінки) до нового імені".

Потім перейменуйте користувача А на користувача В знову, на цей раз залишивши поле "Перемістити сторінки користувача та розмови (та їхні підсторінки) до нового імені" позначено. Перенесення сторінки буде відновлено там, де було зупинено.