Розширення:Renameuser

This page is a translated version of the page Extension:Renameuser and the translation is 96% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎français • ‎português • ‎português do Brasil • ‎українська • ‎日本語 • ‎한국어
This extension comes with MediaWiki 1.18 and above. Thus you do not have to download it again. However, you still need to follow the other instructions provided.
Довідка про розширення MediaWiki
OOjs UI icon advanced.svg
Renameuser
Статус релізу: стабільний
SpecialRenameuser.png
Реалізація User identity , Special page , Hook
Опис Надає спеціальну сторінку, яка дозволяє перейменовувати облікові записи користувачів
Автор(и) Ævar Arnfjörð Bjarmasontalk
Найновіша версія Постійне оновлення
MediaWiki 1.25+
PHP 5.4+
Зміни в БД No
Ліцензія GNU General Public License 2.0 or later
Завантажити
README
 • renameuser
Translate the Renameuser extension if it is available at translatewiki.net
Переглянути використання
Issues Open tasks · Report a bug

Renameuser надає спеціальну сторінку, яка дозволяє авторизованим користувачам перейменувати свої облікові записи Це призведе до оновлення історій сторінок і тоу подібному Якщо ви хочете перейменувати обліковий запис "на" іншого, вже існуючого, вам знадобиться розширення, яке коштує User Merge and Delete .

Установка

 • Download and place the file(s) in a directory called Renameuser in your extensions/ folder.
 • Add the following code at the bottom of your LocalSettings.php:
  wfLoadExtension( 'Renameuser' );
  
 •   Готово – Navigate to Special:Version on your wiki to verify that the extension is successfully installed.

To users running MediaWiki 1.24 or earlier:

The instructions above describe the new way of installing this extension using wfLoadExtension(). If you need to install this extension on these earlier versions (MediaWiki 1.24 and earlier), instead of wfLoadExtension( 'Renameuser' );, you need to use:

require_once "$IP/extensions/Renameuser/Renameuser.php";

Використання

 1. As a bureaucrat, access the Special:Renameuser page
 2. Введіть ім'я користувача, яке буде перейменовано, і бажане нове ім'я, увімкніть параметри для переміщення сторінок користувача / розмов і їх підсторінок, а також створіть перенаправлення за бажанням та натисніть "OK"

Користувача буде перейменовано, і (якщо буде позначено відповідну опцію) буде переміщено на його сторінку, сторінку обговорення користувача та всі їхні підсторінки.

Здатність цього розширення переміщати підсторінки користувачів не залежить від " move-subpages 'userright. Кількість переміщених підсторінок не обмежується параметром $wgMaximumMovedPages . Розширення також перемістить всі css, js і захищені переміщенням сторінки.


Можна надати іншим групам право перейменувати користувачів, наприклад:

$wgGroupPermissions['sysop']['renameuser'] = true;

Примітки

 • Якщо встановлено CentralAuth , то ви отримаєте попередження, а якщо ви спробуєте перейменувати локального користувача з облікового запису, приєднаного до глобального облікового запису, або до імені користувача, зарезервованого глобальним обліковим записом; буде встановлено прапорець для перейменування (це вимагає обережності). Можливо, вам слід використати вбудовані Special:GlobalRenameUser і Special:GlobalRenameRequest/Special:GlobalRenameQueue у CentralAuth.
 • Ви не зможете перейменовувати користувачів до недійсних імен користувачів (що не співпадає з іменами користувачів, які відповідають чорному списку, але включають, наприклад, зарезервовані імена користувачів ).

Технічні примітки

Це розширення вводить і викликає гачок RenameUserComplete для повідомлення інших розширень перейменувань користувачів.

Часті запитання

Кількість сторінок користувача, які вичерпали час, перевищили їх з користувача: підписка користувача / користувача ... до користувача: B / subpage ... Що мені робити зараз?

Ви не можете виправити ситуацію, негайно намагаючись знову перейменувати користувача A на користувача B, оскільки він просто скаже: "Користувач" User A "не існує." Щоб виправити ситуацію, перейменуйте користувача B на користувача A, після того як ви знімете прапорець "Перемістити сторінки користувача та сторінки розмови (та їх підсторінки) до нового імені". Потім перейменуйте користувача А на користувача В знову, на цей раз залишивши поле "Перемістити сторінки користувача та розмови (та їхні підсторінки) до нового імені" позначено. Перенесення сторінки буде відновлено там, де було зупинено.