Extension:DynamicPageList

This page is a translated version of the page Extension:DynamicPageList and the translation is 90% complete.

Bu ada sahip üç uzantı vardır:

  • DynamicPageList (Wikimedia) , Vikihaber ve Vikikitaplar gibi bazı Wikimedia sitelerinde kullanılan Intersection olarak da bilinir, Ilya Haykinson ve Amgine <DynamicPageList> uzantısını yönetir.
  • DynamicPageList (third-party) , DynamicPageList2 olarak da bilinir, Gero (Algorithmix), Ilya Haykinson, Unendlich ve Dangerville tarafından {{#dpl:..}}, <DPL> ve <DynamicPageList> halleder. It is not compatible with 1.35 or any later version.
  • DynamicPageList3 , DynamicPageList olarak da bilinir, DynamicPageList'in (üçüncü taraf) bir çatalı ve daha eski DynamicPageList ve Intersection uzantılarının tam bir yerine geçmesidir. Yeniden yazılmış bir kod tabanı, çeşitli performans iyileştirmeleri, güvenlik düzeltmeleri içerir ve geriye dönük olarak tamamen uyumludur; Alexia tarafından geliştirilmiştir - {{#dpl:..}}, <DPL> ve <DynamicPageList> yönetir.

Son ikisinin daha fazla özelliği var. Dinamik sayfa listelerini Scribunto modülleri için kullanılabilir kılan Extension:DynamicPageListEngine adlı başka bir uzantı daha var. Birincisi ile uyumludur ve ikincisinin birçok özelliğini kapsar.